Сільське господарство та промисловість, Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Французький концерн Alstom покидає ринок рф

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: концерн Alstom, ринок рф

  Світ продовжує ізолювати країну-агресор Росію за вторгнення її військ в Україну та злочини проти українського народу. З російського ринку йде ще одна компанія – французький машинобудівний концерн Alstom.

  4365_gerb_1.jpg (38.03 Kb)

  До кінця 2023 року Alstom вийде зі складу акціонерів найбільшої в РФ компанії в галузі транспортного машинобудування "Трансмашхолдинг". Про це 17 листопада повідомили російські пропагандистські видання.

  Цю інформацію підтвердив генеральний директор ТМХ Кирило Липа. За його словами, компанія викупить у Alstom 20% акцій. Деталі угоди поки що не розголошуються.

  Інші 80% акцій ТМХ належать російським акціонерам.

  На початку березня 2022 року після повномасштабного російського вторгнення на територію України французька компанія заявила про зупинення всіх поставок та майбутніх інвестицій в РФ.

  Alstom – це велика машинобудівна компанія з Франції, є одним із світових лідерів із виробництва енергетичного обладнання та залізничного транспорту. Компанія випускає залізничні локомотиви, енергогенеруюче обладнання, трамваї, швидкісні електропоїзди, електрофільтри для промислового виробництва.

  Раніше компанія займалася суднобудуванням.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми