Сільське господарство та промисловість, Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики Автор: RomanK Друкувати

Польща масово купує російське зерно замість українського

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: зерно

  Тоді як поляки блокують ввезення українського зерна, у великих обсягах в країну заходить російське. Продукції з країни-терористки РФ ввезено аж 12 млн тонн.

  9930_71937.jpg (181.83 Kb)

  При цьому українського зерна зайшло до країни лише 4,3 млн тонн. Про це інформує Центр протидії дезінформації РНБО.

  "Скільки ввезено російського зерна до Польщі за період 2022-2023 років? 12 мільйонів тонн. Скільки ввезла Україна мільйонів тонн? 4,3", – заявила глава департаменту збору та моніторингу дезінформації ЦПД Аліна Бондарчук. Вона також додала, що акції фермерів у Польщі фінансує саме Кремль.

  Зазначимо, що кордон з Україною блокують не лише фермери, а й далекобійники, які проти пільгових умов ЄС (Європейського Союзу) для фур з України.

  У Держмитслужбі заявили, що в неділю, 18 лютого, в пункті пропуску "Ягодин – Дорогуськ" рух вантажівок буде заблокований у двох напрямках. До протесту польських фермерів збираються приєднатися фермери з Німеччини, Бельгії, Нідерландів та Франції.

  Ще вчора черга на вʼїзд у пункт пропуску "Ягодин – Дорогуськ" складала 550 вантажівок.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми