Через відтік депозитів з банків, економісти констатують величезний попит на банківські комірки.

Банківська криза в Україні, який спостерігався з початку року, призвів до того, що на руках у населення виявилися величезні грошові суми. Як кажуть експерти, такого не було навіть в 2008 році.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще два українських банка будуть ліквідовані
"Всього з початку року і одночасно з гострої фази кризи українці винесли з банків рекордні 6 млрд доларів і 32 млрд грн., - оцінює ситуацію аналітик Ерік Найман. - Це набагато гірше, ніж було під час кризи 2008 року - тоді українці винесли "всього лише" 3,8 млрд доларів і 29 млрд грн.", пише Комсомольська правда в Україні
Але тримати вдома величезні суми ризиковано, тому багато українці вирушили в банки, але не з метою відкрити депозит, а в пошуках банківського сейфа. В результаті цього, за даними компанії "Простобанк Консалтинг", середня ціна довгострокової оренди великих осередків зросла більш ніж на 15%, а максимальна - в п'ять разів. При цьому експерти стверджують, що попит на послугу навесні-2014 виріс в півтора рази порівняно з минулим роком. Підтвердили нам це і в одному з державних банків.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…