За останні місяці вкладники збільшили в рази судові позови на банки. За найскромнішими оцінками, кількість позовів між ними зросла у 3,5-4 рази.
Про це повідомляють
"А якщо сюди врахувати суперечки не тільки з проблемними банками, в яких вже працюють тимчасові адміністрації, а ще й ті, в яких люди оскаржують обмеження Нацбанку на зняття вкладів і неповернення депозитів кримським вкладникам. То за підсумками червня-серпня ми вийдемо на десятиразове зростання", - запевнив старший партнер АК "Кравець та Партнери" Ростислав Кравець.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ставки за депозитами знову знизилися
"Ще на початку року на банк можна було подіяти скаргами в НБУ. Фінансисти боялися перевірки і намагалися знайти компроміс, як тільки вкладник згадував Нацбанк. Зараз це вже не працює, так що можете не витрачати час даремно.
Зате є інший спосіб - дуже дієвий. Якщо банк відмовляється з вами повністю розрахуватися, тут же ідіть в суд і паралельно подавайте заяву в прокуратуру (щодо керівника фінустанови особисто, для початку кримінального провадження за неповернення). Після отримання рішення суду про повернення депозиту (його цілком реально одержати за півтора місяця - суди виносять рішення на користь вкладників) подавайте в Державну виконавчу службу клопотання про визнання топ-менеджера банку невиїзним. Це робиться дуже швидко, оскільки рішення приймається заочно - явка банкіра в суд не потрібно. Результат же буде миттєвий: як тільки фінансист отримає судове повідомлення, що він більше не має права залишати територію України, вас тут же викличуть в банк і видадуть весь депозит. Повірте, перевірений метод". - запевнив Ростислав Кравець.