Національний банк України почав працювати над проектом свого ребрендингу і планує завершити його до кінця 2017 року.
Про це заявила начальник управління інформації та громадських комунікацій НБУ Наталія Бондаренко, повідомляє прес-служба регулятора.
Фінансову допомогу проекту надає Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в партнерстві з Еkonomika communications hub.
"Ми прагнемо бути гармонійними в своєму позиціонуванні, яке повинно відображати внутрішні перетворення, незалежність і значимість для розвитку новітньої української держави. Зараз існуючий логотип НБУ і його айдентіка не візуалізують наших змін і ролі в країні. Зараз НБУ є національним лідером реформ, має визнання і повагу в світі. Наша візія - бути сучасним, відкритим і незалежним центральним банком, який має довіру суспільства і інтегрований в європейське співтовариство центробанків", - зазначила Бондаренко.
За її словами, оновлена візуалізація бренду буде логічно пов'язана з іншим не менш важливим проектом НБУ - новим сайтом, який запрацює вже восени 2017 року.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україну очікує "безвіз" з країнами Азії та Латинської Америки - Порошенко
"Розробка нового веб-сайту НБУ відбувається за фінансової допомоги USAID. Оновлення веб-сайту і створення нового логотипу є логічним кроком, щоб привернути увагу громадян до суттєвих змін, які відбулися у фінансовому секторі країни, допомогти громадянам вільно і безпечно орієнтуватися в світі фінансів, а також сприяти підвищенню довіри до фінансового сектору", - додала керівник програм фінансового сектора USAID Наталія Бережна.
Для роботи над ребредінгом НБУ і USAID запросили команду кращих українських фахівців рекламно-комунікаційного ринку. У межах проекту MMR Lab, який реалізує Еkonomika communications hub, ці експерти розроблять пропозиції щодо ребрендінгу регулятора.
Він передбачає зміну логотипу та фірмового стилю НБУ. Реалізація цього проекту дозволить розробити новий фірмовий стиль (брендбук) відповідно до сучасних тенденцій корпоративного дизайну.
"Всі елементи візуального сприйняття бренду НБУ, починаючи від шрифту і візуалізації деталей, повинні бути легкими і дружніми до користувачів. Ми повинні врахувати досвід кращих практик центральних банків світу в комунікаціях із громадськістю. Водночас новий фірмовий стиль центрального банку повинен якомога коректніше зберегти його спадкоємність із попереднім", - розповіла Бондаренко.