Банки. Кредити. Депозити Автор: admin Друкувати

Де отримати кредит на карту без надання паспорта і коду?

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: кредит

  Ще не так давно для того, аби отримати кредит в Україні, потрібно було зібрати купу довідок та документів. Однак сьогодні процедура помітно спростилась. Мікрофінансові організації тепер можуть надавати кредит онлайн без фото паспорта на картку . Таким чином ви зможете отримати гроші на карту всього за декілька хвилин.

  кредит на карту

  Особливості онлайн-кредитів без паспорта та коду

  Звертаючись по допомогу до мікрофінансових організацій, ви можете розраховувати на цілу низку переваг:

  1. Це ідеальний спосіб терміново отримати гроші на карту. Для оформлення позики вам необхідно мати при собі лише мобільний телефон з виходом в інтернет та карту будь-якого банку.
  2. МФО не цікавить ваша кредитна історія. Окрім того, такі компанії не вимагають поручителів чи застави. Кредит надається не лише без фото паспорта та без дзвінків, але і без перевірок ваших попередніх позик.
  3. Гроші на карту ви зможете отримати вже через 10-15хвилин після заповнення заявки.
  4. МФО працюють цілодобово в режимі онлайн, що дозволяє оформити позику в будь-який момент.

  Варто також враховувати, що для отримання кредиту без паспорта і коду вам знадобиться іменна карта, яка й буде виконувати роль посвідчення особи. МФО працюють переважно на довірі до клієнтів, однак вимагають підтвердження того, що людина оформляє позику на своє ім’я.

  Така послуга МФО також передбачає, що ви оформляєте безпроцентну позику або ж з мінімальною ставкою. Окрім того, великі кошти ви отримати не зможете – розмір першого кредиту без паспорта складає до 3000 гривень.

  Як оформити кредит без надання фото паспорта і коду?

  З часу появи мікрокредитування в України процедура оформлення мікропозик помітно видозмінилась. Сьогодні для отримання кредиту вам навіть не обов’язково мати при собі паспорт чи ідентифікаційний код. Бажаєте отримати кредит навіть без фотографії паспорта та ідентифікаційного коду, не виходячи з дому? Просто виконайте кілька простих дій:

  1. Скориставшись послугами спеціального сервісу, виберіть МФО, яка пропонує найбільш вигідні умови кредитування.
  2. Перейти на сайт компанії та вказати суму, яка вам необхідна.
  3. Заповнити заявку та відправити її.
  4. Дочекатись відповіді – як правило, процент відмов мінімальний.
  5. Якщо кредит схвалено, ви відразу отримаєте вказану суму на свою карту.

  Єдина умова, яку висувають до своїх клієнтів МФО – вік та громадянство. Отримати кредит можуть тільки громадяни України, які досягли 18-ти років. Щодо інших критеріїв – компанії не виставляють обмежень та надають позики студентам, пенсіонерам, мамам в декреті та тимчасово безробітнім.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми