Банки. Кредити. Депозити Автор: RomanK Друкувати

В Україні ліквідовують черговий банк

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: банки

  Національний банк ухвалив рішення відкликати банківську ліцензію та ліквідувати банк «Січ».

  0479_1407792835.jpg (54.37 Kb)

  Національний банк 6 жовтня ухвалив рішення № 495-рш про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію АТ «Банк Січ» з 10 жовтня.
  Це рішення він ухвалив, зважаючи на пропозицію Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

  В чому полягала пропозиція ФГВФО, в НБУ не повідомили. Але відомо, що 28 вересня Фонд повторно продовжив строки відкритого конкурсу з пошуку інвесторів для АТ «Банк Січ» до 30 вересня включно.

  При цьому строк прийняття рішення щодо результатів конкурсу не змінювався, і Фонд мав визначити переможця до 3 жовтня включно. Але жодних повідомлень від Фонду про переможця конкурсу з тих пір не було.

  ФГВФО з 15 серпня шукав потенційних інвесторів для банку. Київський міський голова Віталій Кличко доручав передбачити в бюджеті міста Києва майже 1 млрд грн на купівлю та капіталізацію неплатоспроможного банку «Січ».

  НБУ у серпні відніс банк «Січ» до категорії неплатоспроможних у зв’язку з невиконанням банком у встановлений договором строк своїх зобов’язань перед Національним банком за кредитами рефінансування через недостатність коштів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми