Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта, Податки та законодавство, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Що буде з програмою пільгових кредитів для бізнесу

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: бізнес, пільгові кредити, податки

  Вже незабаром Верховна Рада повинна проголосувати за скасування пільгових податків. Підприємці стурбовані, чи не вплине такий крок на пільгові кредити, які можна отримати за програмою «5−7-9».

  00_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)

  Повернення довоєнних податків викликало чимало дискусій у середовищі підприємців. Одне з головних запитань — чи залишиться потреба у пільгових кредитах за програмою «5−7-9». На думку експертів, може лише змінитися динаміка їх погодження.

  Що буде з програмою пільгових кредитів

  На думку голови департаменту малого та середнього бізнесу Глобус Банку Оксани Шульги, повернення довоєнних податків не повинне мати суттєвий вплив на отримання підприємцями пільгових кредитів.

  Може йти мова про відтермінування планів малого та середнього бізнесу на отримання кредиту, але навряд чи хтось буде взагалі відмовлятися від цієї ідеї. Вона також нагадала, що повернення податків — це одна з умов МВФ та ЄС, тому скасовувати таке стратегічне рішення ніхто не буде.

  Тобто, зі стратегічного боку, повернення довоєнної податкової бази для підприємців малого та середнього бізнесу є необхідним кроком для подальшого зниження інфляції, але головним чином — для утримання економіки України в стабільному стані, сказала Шульга.

  Що стосується пільгових кредитів, то вони допоможуть стимулювати малий та середній бізнес. Особливо вони доречні для тих, хто постраждав від дій російських окупантів.

  Згідно з прогнозами, вже в другому півріччі кількість виданих кредитів повинна сягнути 80 тисяч. Цьому можуть сприяти такі фактори як звільнення української території, низька інфляція та потужна підтримка України від міжнародних партнерів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми