Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта, Нерухомість та земля, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Скільки потрібно буде платити на місяць за іпотекою єОселя

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: єоселя, іпотека

    Щомісячна виплата за розширеною програмою пільгової іпотеки є Оселя за однокімнатну квартиру у великих містах України становитиме від 6 тис. до 17 тис. грн. Витрати сильно відрізнятимуться залежно від міста, в якому купується нерухомість. Найдорожчі – Львів та Київ.

    9916_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

    Таких висновків дійшли аналітики ЛУН. За їхніми даними, за кредитом до 20 років зі ставкою 7% за середню однокімнатну квартиру потрібно буде платити:

    у Києві – у середньому 16 тис. грн на місяць;
    у Львові – 17 тис. грн;
    у Дніпрі – 12 тис. грн;
    в Одесі – 10 тис. грн;
    у Івано-Франківську – 6 тис. грн.
    Зрозуміло, що це середній показник, і в кожному місті також будуть більш дешеві варіанти. Наприклад, у Києві за квартиру взагалі без ремонту можна буде платити і по 8 тис. грн. на місяць.

    Згідно з даними дослідження, у Києві станом на початок серпня лише 7% квартир виставлених на продаж квартир підпадають під програму єОселя. В інших містах варіантів ще менше – по 2% у Львові та Івано-Франківську, 1% у Дніпрі та лише 0,4% в Одесі.

    Це пов'язано з умовами програми єОселя, яка розрахована на тих, хто не має власного житла. У правилах чітко встановлені вимоги до нерухомості.

    Це має бути квартира в багатоквартирному житловому будинку (крім державної або комунальної форм власності) не старше 3 років або майнові права на квартиру, що будується. Крім того:

    воно має розташовуватися на території України – за винятком тимчасово окупованої території та районів бойових дій
    площа – 52,5 кв. м на 1 особу + 21 кв. м на кожного "додаткового" члена сім'ї (подружжя/неповнолітні діти, що проживають із заявником);
    житло в обласних центрах має бути новим або здано в експлуатацію не більше 10 років тому.
    Особлива увага приділяється вартості житла. Вона не повинна перевищувати середню вартість будівництва житла по регіонах України та помножену на:

    2,5 – для Києва, Дніпра, Львова, Одеси та Харкова;
    2 – для обласних центрів; населених пунктів, що розташовані на відстані до 15 км від обласних центрів; міст із населенням понад 300 тис. осіб;
    1,75 – для міст із населенням від 100 до 300 тис. осіб;
    1 – для інших населених пунктів.
    "Якщо вартість 1 квадратного метра або площа житла перевищує певні умови програми, різниця покривається за рахунок первісного внеску", – наголошується на сайті проєкту.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми