Банки. Кредити. Депозити, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

НБУ випустив пам'ятну медаль "Сержантський корпус"

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: НБУ, пам'ятна медаль

  Національний банк України (НБУ) випустив пам'ятну медаль "Сержантський корпус". У її презентації взяв участь не лише глава НБУ Андрій Пишний, а й Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Медаль вручили чотирьом сержантам, проте її також можна придбати як пам'ятну продукцію – за 49 грн.

  6121_011990_n1.jpg (75.24 Kb)

  Медаль присвячена сержантському та старшинському складу Збройних Сил України. Її тираж становитиме 200 000 штук, повідомили в НБУ.

  На аверсі медалі розміщено гасло сержантів та старшин Збройних Сил України: "Слідкуй за мною! Роби я!". У центрі зображено українського сержанта-лідера, який веде за собою солдатів у бій. На реверсі розміщено написи: "Сержантський корпус Збройних Сил України", девіз "Честь, відданість, відповідальність, професіоналізм", а також символіку Сержантського корпусу та стилізований тризуб.

  Пам'ятна медаль виготовлена з нейзильберу, категорія якості карбування – "спеціальний анциркулейтед". Маса становить 16,5 м, діаметр – 35 мм. Купити медаль можна:

  в інтернет-магазині нумізматичної продукції НБУ;
  у банках-дистриб'юторах: Укргазбанк, Радабанк, Таскомбанк, ПриватБанк.

  Ціна медалі становить 49 грн. Однак на онлайн-продаж є обмеження. Так, в інтернет-магазині НБУ продають лише по одній медалі в одні руки. Станом на вечір 17 листопада було доступно 992 штуки.

  Крім того, під час презентації 17 листопада Пишний та Залужний вручили пам'ятні медалі чотирьом сержантам. Урочисто були відзначені:

  майстер-старшина Денис Скупий, заступник командира військової частини;
  штаб-сержант Євгеній Охременко, командир навчального взводу підготовки базового рівня військової частини;
  головний сержант Володимир Химич, сержант-інструктор взводу підготовки інструкторів підвищеного TA академічного рівня військової частини;
  старший майстер-сержант Юрій Климкін, заступник начальника КЛССС ЦППК НУОУ.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми