Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

В Україні обмежать суму банківських переказів

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: перекази

  Член Ради Національного банку України Василь Фурман заявив, що наразі регулятор ще не приймав рішень щодо обмеження переказів коштів з картки на картку фізичними особами. За його словами це питання розглядається у межах комплексних заходів, які спрямовані на боротьбу із тіньовою економікою.

  1014_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Про це Василь Фурман розповів в ефірі телемарафону "Єдині новини", повідомляє "Суспільне". "За допомогою дроп-карт реалізуються схеми ухилення від сплати податків. Коротко поясню, що це таке: одна людина передає іншій за невеликі гроші картку, випущену на її ім'я. І ця людина, отримавши таку картку використовує її на свій розсуд, як захоче. При цьому справжній власник картки навіть не знає, які обороти коштів там відбуваються. Тому це протизаконно", – пояснив член Ради НБУ.

  Водночас Фурман зауважив, що великі розрахункові банки, керуючись нормами чинного законодавства, вже встановили певні обмеження на розрахунки картками. "І переважна більшість українців цього не відчула. А ці обмеження довели свою ефективність на практиці, як засіб для боротьби з "міскодингом" і не мають впливу на звичайні поточні операції населення з платіжними картками. Тож НБУ розглядає доцільність практики великих розрахункових операцій банків на ринок в цілому. Запевняємо, що будь-які обмеження у разі їх запровадження потенційно вплинуть на вузьке коло осіб і жодним чином не вплинуть на звичайні поточні операції українців з картками", – наголосив він.

  8 лютого перша заступниця голови Нацбанку Катерина Рожкова під час конференції "Фінанси для бізнесу під час війни" заявила, що регулятор вивчає питання щодо обмеження карткових переказів та лімітів переказу готівки через термінали, що може стосуватися тих, хто проводить тіньові операції. "Ми наразі опрацьовуємо це питання і далі вже радитимемось з нашими колегами з профільного комітету, як краще нам це зробити, щоб, з одного боку, не обмежити нормальний бізнес, нормальних людей, а з іншого – все-таки зменшити можливості маніпуляцій та обходу закону", – сказала Рожкова.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми