Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В День закоханих НБУ ввів в обіг пам’ятну монету "Кохання"

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: НБУ, нова пам'ятна монета

  Монети продаватимуться в інтернет-магазині НБУ, а поступово – і в банках-дистриб’юторах.

  7271_402ea4165c8a77cd11f35cfb3a729596.jpg (65.78 Kb)

  Сьогодні, 14 лютого, в День закоханих, Національний банк вводить у обіг пам’ятну монету "Кохання", повідомила прес-служба регулятора.

  Пам’ятна монета "Кохання" виготовлена з нейзильберу та має номінал 5 гривень.

  "На аверсі розміщено стилізовану троянду у вигляді серця. Її пелюстки – це слова "кохання", написані найпоширенішими мовами світу. Це додатково підкреслює універсальність та безмежність цього почуття, яке не знає ані кордонів, ані мовних бар’єрів", – йдеться в повідомленні.

  На реверсі монети зображено серце, від якого рівномірно розходяться хвилі. Зазначається, що така композиція символізує "всеосяжність кохання, вібрації якого сягають найпотаємніших глибин душі".

  Із 14 лютого 2024 року монети продаватимуться в інтернет-магазині НБУ, а поступово – і банками-дистриб’юторами. Тираж монети – до 50 000 штук.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми