Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта, Нерухомість та земля, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В якому регіоні України видали найбільше кредитів на житло

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: кредити на житло

  Банки України в лютому видали 783 іпотечні кредити на загальну суму 1,3 млрд грн. Середня ставка за іпотекою — 7,6% річних.

  0081_1172451_w_800.jpg (55.02 Kb)

  Про це свідчать дані щомісячного опитування банків про іпотечні кредити, яке проводить Національний банк України.

  Про видачу нової іпотеки в лютому поінформували дев’ять банків, що кредитували придбання житла. Більшість угод укладалася на вторинному ринку нерухомості.

  «Рушієм іпотечного сегмента залишається пільгове кредитування в межах програми „єОселя“ (майже всі кредити протягом останнього року надано в межах цієї програми)», — зазначили в Нацбанку.

  Обсяг виданих іпотек

  Обсяг наданих населенню іпотечних кредитів у лютому 2024 року порівняно з попереднім місяцем (січнем 2024 року) зріс на 17,3%, водночас більш ніж у сім разів перевищує показник за аналогічний період минулого року (за лютий 2023 року).

  Середня ставка

  Середньозважена ефективна ставка за іпотечними кредитами в лютому четвертий місяць поспіль залишилася на рівні 7,6% річних.

  Де видали найбільше кредитів на житло

  У регіональному розрізі найбільше іпотечних кредитів у лютому видано в:

  м. Київ та Київській області - 357 договорів на загальну суму 631.4 млн грн (48.5% від загального обсягу);
  Львівській (51 договір на 99,6 млн грн);
  Одеській (46 на 71,9 млн грн);
  Вінницькій (35 на 50,9 млн грн).

  Нагадаємо, банки України в січні видали 676 іпотечних кредитів на загальну суму 1,1 млрд гривень. Обсяг наданих населенню іпотечних кредитів у січні 2024 року порівняно з попереднім місяцем (груднем 2023 року) скоротився на третину, водночас більш ніж удвічі перевищує показник за аналогічний період минулого року (за січень 2023 року).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024 Зустрічайте нову легенду - Lexus GX 2024
З початком 2020-х років індустрія автомобілебудування переживає шалений період інновацій та електрифікації. У світі, де більше уваги приділяється смар...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми