Банки. Кредити. Депозити, Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Які депозити найвигідніші: думка банкіра

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: банки, депозити

    У липні в секторі банківських депозитів не передбачається суттєвих змін. Протягом усього місяця зберігатиметься тенденція до зростання довгострокових вкладів.

    4163_5de058f-166465.jpg (72.36 Kb)

    Про це розповів банкір Дмитро Замотаєв у коментарі 24 Каналу.

    Що чекає на депозитний ринок

    Він наголосив, що саме довгострокові вкладення забезпечують клієнтам найбільшу дохідність. Йдеться про депозити терміном від 1 до 2,5 року.

    «Водночас активним буде й інший тренд — поступове скорочення дохідності за ультракороткими вкладами, в різних фінустановах зниження ставок складає від 1 до 3 відсоткових пунктів. Майже щодня комбанки коригують ставки за такими вкладами. Наразі можемо говорити про те, що середні ставки за нетривалими вкладами — до 6 місяців не перевищують 12% річних», — сказав експерт.

    Замотаєв уточнив, що частково збережеться стабільність за вкладами терміном від 9 до 12 місяців. Середні ставки за такими депозитами становитимуть приблизно 12−14% річних.

    «Ситуація в сегменті депозитів залишається досить очікуваною і прогнозованою: ставки фактично завмерли на певний час. Однак ми припускаємо, що восени тренд до популяризації гривневих вкладів від 1 року і вище надере ще більших обертів», — прогнозує банкір.

    Найвигідніші депозити

    За словами банкіра, зниження «ваги» гривні відносно долара на 4% у квітні-травні майже не вплинуло на сегмент валютних вкладів. На початок липня середні ставки за депозитами в доларах залишилися майже незмінними на рівні 1,8% річних.

    «Схожа картина і в сегменті вкладів у євро — тут ставки варіюються від 1,4% до 1,6% річних. Тобто розвиток вкладів в іноземній валюті перебуває в стані анабіозу: ставки залишаються майже без змін вже кілька місяців, а приріст нових вкладників з початку року не перевищує всього-на-всього 1%», — уточнив банкір.

    За словами Замотаєва, чистий прибуток за гривневими вкладами залишиться без змін і становитиме приблизно 4−5%, що є досить привабливим для нових вкладників.

    Нагадаємо, за словами Сергія Мамедова, Голови Правління Глобус Банку, у другому півріччі банки активно розвиватимуть депозитні програми з особливим акцентом на більш тривалі в часі вклади — від 1 року до 2,5 років. Саме за такими депозитами банки пропонують найбільші ставки дохідності, які сягають 15% річних.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми