Банки. Кредити. Депозити, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: Ната Друкувати

Банки штрафують вкладників за дострокове зняття депозитів

  • .  → Ключові теги: Банки, депозитні ставки, штрафи

    Деякі українські банки карають штрафами своїх вкладників за те, що вони достроково знімають депозити з банківських рахунків.

    orig_t5t4191_1297641058aanzgefykz.jpgНаприклад "Ерсте Банк (Україна)" бере 3% від суми вкладу при достроковому розірванні договору.

    "У нашому банку така практика з 2010 р. Вплив цього фактору на приплив депозитів був мінімальним. Кількість випадків дострокового розірвання депозитів дуже невелика", - відзначає Тетяна Надточий, директор департаменту роздрібного бізнесу "Ерсте Банку".

    "Райффайзен Банк Аваль" штрафує "достроковиків" на 0,5% від суми, але тільки якщо розірвання депозитного договору відбувається в перший місяць після розміщення вкладу.

    Зазвичай штрафи стягуються банками у вигляді комісійних за розрахунково-касове обслуговування. Якщо терміновий вклад в "Райффайзен Банці Аваль" достроково розривається на пізніших етапах, то відсотковий прибуток перераховується за ставкою, що діє для поточних рахунків.

    На ринку зустрічаються і банки, у яких умови перерахунку відсоткового прибутку більш лояльні. Досить часто фінустанови практикують так звану "ярусну" систему перерахунку.Вона полягає в тому в тому, що відсоткова ставка залежить від того, на якому терміні був розірваний депозит.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

Додати коментар

 
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)
captcha

теги форматування

додати смайли
 
Підписатись на коментарі по e-mail  

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми