Бензин та енергетика, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

На Київщині "накрили" мережу нелегальних АЗС

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: фальсифікат, пальне

    На Київщині "накрили" мережу нелегальних АЗС, на яких продавали незаконно вироблене пальне – зокрема, бензин та дизель. Діяли такі заправки у Боярці, Вишневому та Ворзелі.

    47_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)

    Про це повідомили у Бюро економічної безпеки ( БЕБ ). Там зазначили:

    Станції працювали без дозвільних документів, в тому числі ліцензії на роздрібну торгівлю пальним, сертифікатів якості на пальне та документів про його походження.
    На АЗС були відсутні реєстратори розрахункових операцій.

    "За результатами обшуків детективи Бюро вилучили 12 тонн контрафактного дизеля та бензину марки А-95, готівку, отриману від реалізації пального, а також обладнання - 6 модульних станцій для заправки автомобілів пальним та скрапленим газом. Загальна вартість вилученого майна становить близько 2 млн грн", – йдеться у повідомленні.

    Не перший випадок продажу фальсифікату в Україні

    Отримати ж фальсифікат українці можуть на заправках по всій країні. Наприклад, раніше правоохоронці викрили на тій же Київщині незаконний продаж фальсифікованого пального. Так, на одній із місцевих нафтобаз група осіб зберігала бензин та дизель.

    А в Закарпатській області виробляли підроблені бензин та дизель. Розміщувалося виробництво в Мукачеві – його роботу налагодили посадові особи столичного підприємства, яке мало дозвіл лише на гуртову торгівлю пальним.

    Що може статися з автомобілем, якщо заправляти його фальсифікатом

    Загалом неякісний бензин може завдати великої шкоди автомобілю. Наприклад, може зруйнуватися фільтр та паливний насос у баку. Способів "бодяжити" ж пальне безліч. Зокрема, для цього можуть занижувати октанове число. Це призводить до нерівномірного згоряння пального у двигуні.

    Водночас октанове число можуть і штучно завищувати – що також негативно впливає на двигун. Зокрема додають:

    спирти та ефіри. Що за високої їхньої концентрації у паливі – близько 10% – призводить до зростання витрати пального, а в спеку може спровокувати утворення повітряних пробок у системі подачі пального;
    ароматичні вуглеводні. Це призводить до збільшення кількості нагару. Крім того, негативно впливає на фільтр у баку, трубки паливної системи, різні ущільнювачі тощо.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми