Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи, ЖКГ та благоустрій Автор: RomanK Друкувати

Скільки тепер українці будуть платити за електроенергію – нове подорожчання

  • Джерело: replyua.net.ua.  → Ключові теги: тарифи, світло

    У перший вересневий день українців чекала ще одна "приємна" новина – тепер за електроенергію доведеться платити набагато більше.

    3651_383903527.jpg (55.4 Kb)

    В середньому один кіловат коштуватиме приблизно 80 копійок, а подорожчання складе приблизно 23 відсотка, тобто, за світло треба буде заплатити на чверть більше, ніж раніше. Підвищення тарифів пройде скрізь – і в сільській місцевості, і у великих містах. Постачальники енергоресурсів довгий час запевняли населення в тому, що тарифи дуже низькі, і насправді громадяни повинні платити в кілька разів більше.

    Однак у експертів своя думка на цей рахунок. Вони стверджують, що нові тарифи явно завищені. Звичайні споживачі будуть платити близько 45 копійок за кіловат замість 37 копійок, як було раніше. Однак такі платежі будуть здійснюватися лише в тому випадку, якщо споживач щомісяця витрачає не більше ста кіловат. В основному, кожна українська сім'я в цю норму не вкладається, особливо в зимовий час року, тому платити доведеться за іншим тарифом, а саме 79 копійок в тому випадку, якщо щомісячне споживання становить від ста до шестисот кіловат. Для всіх інших, хто споживає понад 600 кіловат, діє вже надзвичайний тариф – майже півтори гривні за кіловат.

    Олексій Кучеренко, який раніше обіймав посаду міністра комунального господарства, назвав нове підвищення тарифів знущанням над українцями і заявив, що практично кожна сім'я тепер влізе в борги по оплаті. Якщо до цього у половини населення країни утворилася заборгованість по квартплаті, то вже ближче до зими вона істотно збільшиться. І справа не в тому, що українці з принципу відмовляться платити за новими тарифами – у них просто не буде грошей. Уряд намагається нав'язати населенню так звану економію, але, за статистикою, українці вже давно економлять на всьому, на чому тільки можливо. Нові тарифи ніяк не позначаться на обсягах споживання енергоресурсів, оскільки попереду зима, і громадяни не зможуть сидіти без світла весь вечір або не включати опалювальні прилади, якщо на вулиці буде мороз.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд скасував існуючі тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення

    Уряд "розподілив" підвищення тарифів на кілька етапів. Перший раз в цьому році ціни піднялися в квітні, і тоді подорожчання склало більше 42 відсотків. Якщо порахувати підвищення тарифів у цьому місяці, то вийде, що з початку року стрибок цін склав 75 відсотків. Керівництво нашої країни заявило про "повільне" підвищення, яке триватиме п'ять етапів до весни 2017 року. Очікується, що до цього часу українці будуть платити близько 122,7 гривень за кіловат/годину. Саме цю цифру в уряді називають "європейським стандартом". Скептики вважають цю цифру нереальною, оскільки інфляція в країні напевно продовжиться, і поки нічого не зрозуміло з курсом гривні. Можливо, через півтора року ця цифра може подвоїтися і, і потроїтися, а українці, між тим, залишаться з тими ж доходами, які були в 2014 році.

    Співробітники комісії по енергетиці вже встигли порахувати, скільки українці платитимуть за світло з вересня. Якщо ваша сім'я витрачає не більше 50 кіловат/годину в місяць, то сума платежу зросте на 4,5 гривні, якщо сто кіловат – більше, ніж на 9 гривень, 150 кіловат – на 17 гривень. Також в комісії підрахували, скільки українці споживають енергії. Більшість сімей не укладаються в норму, яка не повинна перевищувати сто кіловат, і споживають близько 150 кіловат – це приблизно 60 відсотків населення.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми