Бензин та енергетика Автор: RomanK Друкувати

Росія не може знайти покупців на свою нафту

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: нафта, рф

    Росія зазнає поразки у гонитві за пошуком нових ринків збуту нафти. До кінця 2022 року РФ має знайти покупців на 1,4 млн барелів нафти на добу, які зараз постачаються до країн Європи. Проте вже в грудні в ЄС набуде чинності ембарго на російську нафту, і ці обсяги залишаться "безхазяйними".

    6654_9yiwtie_650x410.jpg (35.22 Kb)

    Про це пише Bloomberg. "Окрім Китаю, Індії та Туреччини, не з'явилося інших хоч трохи значущих покупців", – зазначає агентство.

    Щоб Росія могла продавати вже наявним покупцям по 1,4 млн барелів нафти на добу, їм доведеться збільшити закупівлі відразу на дві третини. Але навіть якщо це станеться, РФ та її партнерам може не вистачити суден для перевезення нафти на великі відстані.

    "Найкоротший рейс до Індії з російського порту Новоросійськ на Чорному морі займає близько двох із половиною тижнів. Час у дорозі збільшується до трьох із половиною тижнів для поставок в Індію з тихоокеанського порту Козьміно та більш як місяця з експортних терміналів на Балтиці чи на арктичному узбережжі Росії", – підрахували в агентстві.

    Цікаво, що з 21 до 28 жовтня надходження у військову скарбницю Кремля від його експортного мита на нафту зросли на 12 млн доларів, до 133 млн доларів. Але якщо розрахувати середній дохід за чотири тижні, то він знизився на 9 млн доларів, до 128 млн доларів.

    У той же час, напередодні набуття чинності ембарго в ЄС, Росія знайшла новий канал збула мазуту. Так, за даними Bloomberg, біля берегів Сингапуру зібралися танкери з 1,1 млн тонн російського мазуту.

    У Сингапурі мазут можуть перевантажувати з одного танкера на інший для маскування походження вантажу, попереджають аналітики агентства. Наприклад, судно Sagar Violet, навантажене мазутом у порту Усть-Луга в Ленінградській області, вивантажило частину вантажу на танкер Parosea біля Малайзії. Потім частину палива вже перевантажили на ще одне судно Fortune Star.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Роль харчування у профілактиці запорів у дітей Роль харчування у профілактиці запорів у дітей
Запори у дітей – поширена проблема, яка може суттєво впливати на якість життя малюка, його самопочуття та викликати занепокоєння у батьків. Одним із н...
Топ лайфхаков: куда спрятать деньги Топ лайфхаков: куда спрятать деньги
Важно скрывать личные сбережения от посторонних лиц. Самая очевидная причина – безопасность, скрытые деньги менее подвержены краже в случае взлома или...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми