Бензин та енергетика, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чому Україна не може сховати трансформатори під землю

  • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: Укренерго, трансформатори

    Неможливо закопати вже придбане та працююче наземне обладнання.

    5442_29_main_new_1509094336.jpg (84.13 Kb)

    Україна не може сховати трансформатори під землю, аби захистити їх від ракетних ударів Російської Федерації. Проблема не тільки в тому, що це довго та дорого, а й у тому, що підземних підстанцій із напругою 750 кВ просто не існує.

    Як повідомила прес-служба "Укренерго", такі масштабні роботи в теорії тривати б півроку або рік і не залишились би непоміченими для ворога.

    "Недостатньо сховати тільки трансформатор, треба закрити від нападників і все супутнє обладнання. Це неможливо реалізувати за кілька місяців одночасно на всіх підстанціях. Тому, готуючись до наступної зими, ми використовуємо переважно інші способи захисту", - додали у компанії.

    В "Укренерго" розповіли, що підземних станцій із напругою 750 кВ, на якій працює частина обладнання компанії, у світі просто не існує. Трансформатори, які в інших країнах розташовані під землею, мають меншу напругу.

    "Ніхто ніде не закопував під землю трансформатор напругою 750 кВ. Так, справді існують підземні підстанції нижчого класу напруги, але вони одразу планувалися і проектувалися як підземні. Це не те саме, що закопати в землю вже придбане та працююче наземне обладнання, яке має своє місце у схемі підстанції й обмежену територію на підстанції", - пояснили фахівці.

    Також це проблематично реалізувати через вагу та розміри трансформаторів. Крім того, вони можуть вийти з ладу від перегріву.

    "Під час роботи вони виділяють багато тепла і можуть нагріватися до 90 ℃ і вище. Якщо тепло не буде ефективно відводитись – обладнання від перегрівання може вийти з ладу", - зазначили в "Укренерго".

    Стан енергетики України - останні новини
    За оцінкою експертів, Україні поки що не вдасться відновити стійкість енергосистеми до рівня довоєнного або, хоча б, жовтня минулого року.

    4 серпня у НКРЕКП попередили, що в Україні не відновили й 2% від зруйнованої енергосистеми.

    За даними Міненерго, відремонтовано п'ять атомних блоків потужністю 4,4 ГВт. У ремонті - ще чотири блоки потужністю 3,4 ГВт. Крім того, відремонтовано та перебувають у ремонті 24 енергоблоки теплових електростанцій потужністю 4,3 ГВт, а це 62% від загальної кількості.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Почему идут межменструальные кровотечения? Почему идут межменструальные кровотечения?
Межменструальные кровотечения - любые кровянистые выделения из влагалища, возникающие не во время менструации. Они могут быть скудными, мажущими или о...
Употребление алкоголя во время курса антибиотиков: какие риски для здоровья? Употребление алкоголя во время курса антибиотиков: какие риски для здоровья?
Вопрос о том, можно ли пить алкоголь при приеме антибиотиков, действительно волнует многих. Некоторые считают, что алкоголь лишь «ослабляет» действие ...
Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми