Бензин та енергетика, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні спостерігається складна ситуація з автогазом

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: АЗС, автогаз

  В Україні спостерігається складна ситуація з імпортними постачаннями газу в країну. Це призвело до локальних випадків відсутності газу на низці АЗК (автозаправочних комплексів) у різних областях.

  4078_478e0345-8653f5d65a75185273621ef32513624f.jpg (31.04 Kb)

  Про це йдеться в матеріалі enkorr. Як зазначається, найбільш помітні перебої з постачаннями у "БРСМ-Нафти".

  Відсутність автогазу зафіксовано спостерігачами, зокрема в Полтавській, Київській і Харківській областях. Також без газу залишилися деякі АЗС групи "Приват" (ANP, Avias тощо) у Кіровоградській, Чернігівській і Донецькій областях. За інформацією учасників ринку, в Київській і Харківській областях на більшості станцій групи реалізація ведеться лише за безготівковим розрахунком (талони, смарт-карти).

  У Вінницькій області на початку минулого тижня було зафіксовано поодинокий випадок відсутності газу на АЗК. "Цього тижня газ є на всіх заправках", – прокоментували ситуацію в одній із компаній області.

  Схожі випадки фіксуються і в південних регіонах. Так, співрозмовник з Миколаївської області зазначив, що газ регулярно зникає тільки на поодиноких безбрендових заправних станціях, тоді як системні мережі забезпечені продуктом.

  У місцевостях, де спостерігаються проблеми з постачаннями автогазу, оператори мереж повідомляють про помітне збільшення попиту. "Продажі зросли на 30-40% порівняно з минулим тижнем. Стрибок попиту у найближчі дні може призвести до зникнення газу і на тих станціях, де він поки ще є", – каже власник невеликої мережі на півдні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми