Бензин та енергетика, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як правильно зберігати пальне: поради експертів

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пальне, зберігання

  Українським водіям не радять зберігати дизельне пальне та бензин у пластикових контейнерах, які не призначені для цього. Вони можуть розчинятися під впливом хімічних речовин у пальному.

  2374_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)

  Як не можна зберігати бензин і дизель, поради водіям.

  Дуже небезпечно зберігати бензин та дизель у приміщеннях, де є відкритий вогонь або можливість іскри. Натомість водіям рекомендують зберігати пальне в спеціальних металевих або пластикових контейнерах, які відповідають вимогам безпеки.

  Також експерти радять уникати зберігання палива поблизу джерел тепла або прямого сонячного світла. Зберігайте його в прохолодних, сухих і добре провітрюваних місцях.

  Не залишайте бензин та дизель у побутових холодильниках або морозильниках, оскільки це може призвести до вибуху. Завжди дотримуйтесь інструкцій виробника щодо зберігання пального.

  Раніше повідомлялося, що ціни на бензин в Україні в січні знизилися в середньому на 1 грн/л, але вже найближчими тижнями можуть піднятися на кілька гривень. Причина полягає в здорожчанні нафти у світі.

  Експерт паливного ринку та директор ТОВ "Консалтингова група А-95" Сергій Куюн зазначив, що січень був досить класичним "мертвим" місяцем, тому ціни на бензин знижувались.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми