Міський голова зауважує, що дострокове завершення дасть змогу Києву зекономити енергоносії.
Опалювальний сезон у Києві, що розпочався у жовтні 2023 року, планують завершувати у четвер, 28 березня. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі мер Віталій Кличко, зауваживши, що таке рішення було ухвалене з огляду на суттєве потепління, яке прогнозують синоптики.
За словами мера, централізована система теплопостачання Києва є найбільшою в Україні та однією з найбільших у Європі, тому як для її розгортання, так і для переходу в літній режим, необхідно кілька днів.
"Враховуючи це, з 28 березня ми розпочинаємо процес відключення. Дострокове завершення опалювального сезону дасть змогу столиці зекономити енергоносії і не витрачати без потреби природний газ. А мешканцям міста – зекономити на сплаті за опалення", – зауважив міський голова.
Кличко також зазначив, що відключення систем опалення у закладах охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, дошкільної та загальної середньої освіти, а також в установах та закладах соціального обслуговування відбувається за письмовими заявками їх керівників.
"Попри колосальні ризики та ворожі обстріли, Київ пройшов опалювальний сезон стабільно та без збоїв у роботі систем життєзабезпечення", – підкреслив мер.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…