Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Європі продовжує дорожчати газ

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ціна на газ

  Нестабільність на Близькому Сході спонукає ціни на газ для Європи. Вартість блакитного палива вже компенсувала всі втрати з початку 2024 року.

  4520_14620586_gaz.jpg (32.34 Kb)

  Як повідомляє Bloomberg, ціни на газ для Європи зростають четвертий день поспіль. 16 квітня європейський газовий орієнтир, голландські ф'ючерси підскочили на 5,6% - до 32,90 євро за мегават-годину.

  "Хоча через виключно м'яку зиму, що позначилася на попиті на газ, у якийсь момент контракти втратили з початку року близько 30% своєї вартості, тепер вони повністю компенсували зниження у 2024 році ", - стверджують журналісти.

  Незважаючи на залякування з боку РФ, Європа завершила опалювальний сезон із великими запасами газу. Попри це трейдери постійно попереджають про ознаки перебоїв у постачанні. І хоча Близький Схід не є великим постачальником газу для ЄС, залежність європейських країн від світових ринків зростає через відмову від значних обсягів газу, який до повномасштабного вторгнення постачала Росії.

  У спробі зберегти міжнародну енергетичну стабільність ЄС та США дедалі активніше закликають Ізраїль уникнути ескалації з Іраном і не допустити його переростання у ширший конфлікт, тому що нова війна в регіоні, найімовірніше, призведе до подальшого зростання світових цін на енергоносії.

  Раніше чинником зростання вартості газу в ЄС стали удари, завдані російськими військами по підземним газовим сховищам (ПГГ) в Україні. 11 квітня країна-терорист зробила четверту безуспішну спробу зруйнувати українські газосховища, після чого вартість ф'ючерсів на газ у Європі зросла на 9,2%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми