Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

АЗС в Україні можуть підняти ціну на бензин

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: ціни на пальне, АЗС

  Преміальні мережі АЗС в Україні можуть підняти ціну на бензин до 60 грн/л – і дехто вже впритул наблизився до цього показника. Однак ринкова ціна ресурсу нижча – і решта мереж продаватиме його дешевше.

  2859_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)

  Про це повідомив експерт паливного ринку Дмитро Льовушкін. Він зазначив: потрібно відрізняти ціни на стелах преміальних брендів "і ціни, за якими люди купують".

  "Якщо ми говоримо, що там намалюють на стеллі (т.зв. "стовп з цінами". – Ред.) АЗС преміального сегмента, то це, можливо, буде вище за 60 грн. Але реальна ціна буде нижчою", – йдеться у повідомленні.

  Які ціни на АЗС зараз

  Водночас, 18 квітня українські АЗС, за даними Консалтингової групи "А-95", продають бензин А-95 у середньому по 54,58 грн/л. Що на 9 коп. дорожче, ніж днем раніше, та на 81 коп. вище, ніж 1 квітня.

  При цьому з початку поточного етапу здорожчання вартість бензину збільшилась уже на 2,81 грн. 7 березня він коштував у середньому 51,47 грн/л.

  Загалом великі мережі АЗС продають бензин по 50,95-59,99 грн/л. Таким чином, на ринку різниця у вартості пального перевищує 9 грн/л.

  Найвищі ціни встановили на заправках SOCAR – 59,99 грн/л. Тобто, там ресурс вже фактично досяг прогнозованої Льовушкіним позначки. Також близько до неї підібралися мережі:

  WOG, ОККО – 57,99 грн/л;
  Shell – 56,92 грн;
  Neftek – 56,49 грн.
  Найдешевше бензин коштує на АЗС Авантаж 7 – 50,95 грн/л. А крім того:

  Motto – 50,98 грн;
  Маркет – 50,99 грн;
  Чинник – 51 грн.

  Що відбувається на ринку

  Як пояснив Льовушкін, останнім часом бензин в Україні дорожчає через атаку Іраном Ізраїлю. Річ, за його словами, у тому, що:

  "паніка накопичувалася на ринку нафти";
  це спровокувало різке зростання ціни на ресурс.
  "І ми зараз бачимо, що відбувається здорожчання на наших колонках", – зазначив експерт.

  Втім, наголосив він, прогнози подальшого розвитку ситуації на ринку позитивні. Адже:

  "начебто з Іраном більш-менш заспокоїлися, і ми бачимо, що нафта "відкочується";
  запаси нафти в США збільшилися.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми