Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

На українських АЗС продовжує дорожчати бензин

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ціни на бензин

  В Україні продовжує дорожчати бензин А-95. За останню добу його вартість збільшилась на 4 коп./л – до 54,62 грн/л. А з початку поточного етапу зростання цін (7 березня) зросла на понад 3 грн/л. При цьому в окремих мережах АЗС ціни вже впритул підібралися до 60 грн/л.

  9799_7pdkovy4.jpg (50.42 Kb)

  Загалом, за даними Консалтингової групи "А-95", великі мережі заправок продають бензин по 50,98-59,99 грн/л. Тож на ринку різниця у вартості пального перевищує 9 грн/л.

  Найнижчі ціни встановили на заправках Motto 50,98 грн/л. А крім того:

  "Маркет" – 50,99 грн;
  "Фактор" – 51 грн;
  "Авантаж 7" – 51,45 грн;
  ZOG – 51,5 грн.
  Найдорожче ресурс продають у мережі SOCAR – 59,99 грн/л. А також:

  WOG, ОККО – 57,99 грн/л;
  Shell – 56,92 грн/л;
  Neftek – 56,49 грн/л.

  Преміальні мережі АЗС в Україні можуть підвищити ціну на бензин до 60 грн/л

  Водночас, як зазначив експерт ринку пального Дмитро Левушкін, преміальні мережі АЗС в Україні можуть підняти ціну на бензин до 60 грн/л – що, власне, вже майже зробила SOCAR. Однак ринкова ціна ресурсу нижча – і решта мереж продаватиме його дешевше.

  "Якщо ми говоримо, що там намалюють на стелі (т. зв. "стовп із цінами". – Ред.) АЗС преміального сегмента, то це, можливо, буде вище за 60 грн. Але реальна ціна буде нижчою", – сказав він.

  Що буде з цінами на пальне до кінця весни

  Зі свого боку, енергетичний експерт Олександр Сіренко розповів, що подальше підвищення цін на пальне навесні-2024 є малоймовірним. Адже ринок перенасичений ресурсом.

  Він підкреслив: одним із ключових факторів, що впливають на це, є знижений попит. "Населення перестало активно використовувати автомобільний транспорт через різні обставини. Зокрема економічні та соціальні", – пояснив Сіренко.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми