Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи, Влада та політики, ЖКГ та благоустрій, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Яким буде тариф на газ і світло з 1 травня

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: тарифи на газ, світло

  В Україні кубометр газу в травні коштуватиме 7,96 грн, а кВт*год електроенергії – 2,64 грн. Тобто вартість комунальних послуг не зміниться щонайменше наступного місяця.

  7292_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

  Про це йдеться в матеріалі. Вже влітку електроенергія може подорожчати, тоді як планів підвищувати вартість газу поки що немає.

  Яким буде тариф на електроенергію

  Вартість електроенергії не зміниться щонайменше у травні і складатиме 2,64 грн за кВт*час. При цьому в уряді розглядають можливість трохи підняти вартість струму, проте, ймовірно, таке підвищення може відбутися вже влітку.

  "У травні точно тариф не зміниться", – каже співрозмовник в уряді. Як приклад наводить ситуацію минулого року, коли обговорення щодо тарифу всередині уряду, міністерства, профільної комісії тривали майже пів року, і при тому тариф вдалося підвищити тільки з червня.

  Швидко оцінити всі збитки також важко. Крім того, неможливо спрогнозувати, якими будуть результати наступних атак. "Ви ж чули, що президент сказав? Ракети закінчились, не було як захистити Трипільську ТЕС. Не треба нагнітати паніку, але уявіть ситуацію, що США не надають допомогу й ракет немає. Що тоді робити?" – замислюється співрозмовник у Кабміні.

  Яким буде тариф на газ

  Тариф на газ із травня ймовірно не зміниться. Кубометр буде коштувати 7,96 грн у найпопулярнішого постачальника: "Нафтогазу". Про це йдеться у матеріалі. Чинний тариф діє до 30 квітня 2024-го. Законодавство забороняє збільшувати ціни на газ під час дії воєнного стану і впродовж шести місяців після того.

  Співрозмовники в уряді розповідають: зараз немає планів підвищувати тарифи на блакитне паливо. І хоча навіть в умовах чинних законодавчих обмежень тарифи могли би підняти окремим рішенням, цього робити не будуть.

  98% українців є клієнтами Газопостачальної компанії "Нафтогаз України" та купують природний газ за гарантованою ціною 7,96 гривні за кубометр. Найменше можуть платити ті, хто вчасно розраховується за комуналку. Як повідомляють у "Нафтогазі", розмір можливої знижки становить 1%. Щоб її отримати, потрібно за допомогою онлайн-сервісу заплатити газ до 15 числа. Тобто, якщо до 15 березня заплатити за газ, який ви використали у лютому, то у платіжці у квітні (за березень) буде знижка у розмірі 1%.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми