Бензин та енергетика, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чи чекають на українців проблеми із опаленням взимку

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: енергетика України

  За словами Харченка, нові удари РФ по українських ТЕЦ – це практично неминучий сценарій.

  8941_29_main_new_1509094336.jpg (84.13 Kb)

  Російські удари по ТЕЦ в Україні будуть продовжуватися, проте проблем із опаленням взимку бути не повинно. Про це заявив директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко.

  "Удари РФ по місцевих ТЕЦ продовжуватимуться. Це практично неминучий сценарій. Але відновлювати опалювальні котли набагато простіше, швидше і дешевше, ніж відновлювати генератори і турбіни для виробництва електрики", – розповів він в інтервʼю Forbes.

  За словами Харченка, загалом ситуація з теплом в Україні набагато краща, ніж щодо виробництва електрики.

  "Виробництво тепла більш децентралізоване і наближене до споживача. Наприклад, у Києві, крім великих ТЕЦ, є понад 200 малих і середніх котельних. Тому обережно припускаю, що з теплом взимку проблем не буде", – констатував експерт.

  Ризик відсутності опалення в Україні
  Голова Київського офісу Секретаріату Енергетичного співтовариства, колишній міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель заявляв, що через російські удари по енергетичній інфрастуктуруі України існує ймовірність, що з настанням холодів не буде можливості забезпечити централізоване опалення.

  Він зауважив, що росіяни продовжують бити по ТЕЦ, а теплоелектроцентралі – це саме ті обʼєкти, які забезпечують тепло. Проте є і інший варіант. Якщо централізоване опалення все ж буде, "воно буде працювати для того, щоб не замерзли теплоносії".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми