Бензин та енергетика, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Який нинішній стан енергосистеми України

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: світло, відключення

  В Україні на поточну добу (21 квітня) дефіциту електроенергії в системі не прогнозується. Через мережеві обмеження на лініях оператора системи передачі вчора застосовувалися графіки відключень у Харківській області та у Кривому Розі.

  8941_29_main_new_1509094336.jpg (84.13 Kb)

  Обмеження в цих регіонах діють і сьогодні. Про це інформує пресслужба Міністерства енергетики України.

  При цьому Україна передавала надлишки електроенергії до Польщі. Через сонячну погоду та відповідно активну роботу сонячних станцій утворився надлишок електроенергії.

  "На запит оператора системи передачі Україна передавала надлишки електроенергії до Польщі. Сумарна величина переданої електроенергії – 1600 МВт*год. Також обмежувалася генерація з відновлюваних джерел енергії – сумарною величиною 1851 МВт*год", – йдеться в повідомленні.

  як зазначили в міністерстві, на поточну добу дефіциту електроенергії та залучення аварійної допомоги не планується. Також не плануються обмеження для побутових та промислових споживачів (крім Харківщини та Кривого Рогу).

  Атаки Росії на енергосистему України

  Через бойові дії на Донеччині відключалась високовольтна повітряна лінія. Через це одне з енергетичних підприємств знижувало потужність. Споживачі не знеструмлювалися.

  На Чернігівщині внаслідок обстрілів пошкоджено повітряні лінії, відключено понад 1,1 тисячі точок обліку у двох населених пунктах.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми