Бензин та енергетика, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні сьогодні діятимуть графіки погодинних відключень світла

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: світло, відключення

  В Україні 20 травня діятимуть графіки погодинних відключень електроенергії. Втім, не для всіх – критичній інфраструктурі подачу електроенергії не обмежуватимуть. При цьому працюватимуть графіки не всю добу – лише з 18:00 до 00:00.

  8787_29_main_new_1509094336.jpg (84.13 Kb)

  Про це повідомили в "Укренерго". Там зазначили: діятимуть графіки по всій країні.

  "20 травня, з 18:00 до 24:00 для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України будуть діяти графіки погодинних відключень. Енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури не обмежується", – йдеться у повідомленні.

  Раніше ж у компанії зазначали: "Укренерго" повідомляє лише про часові межі, в які діятимуть графіки. Тобто час, коли можливо – але не обов'язково – застосовуватимуться відключення через перевищення лімітів.

  "Інформацію, чи будуть застосовані відключення і коли саме у вашому регіоні, можна дізнатися у кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго. ... Обсяг обмежень розподілено рівномірно між усіма регіонами. Енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури не обмежується", – наголошували в "Укренерго".  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми