Бензин та енергетика, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Який тариф за світло чекає українців у платіжці за травень

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: тарифи на світло

  За травень українці заплатять за електроенергію за поточним тарифом. Він складає 2,64 грн/кВт*год. Причому, незалежно від обсягу спожитого ресурсу.

  6388_29_main_new_1509094336.jpg (84.13 Kb)

  Таким чином, за травень сім'я з трьох осіб, яка живе у квартирі з електроплитою та бойлером та споживає 300 кВт*год електроенергії на місяць, заплатить за світло 792 грн. Однак це за умови, що вона не має двотарифного лічильника.

  Ті ж, хто має цей прилад, заплатять менше. Річ у тім, що такі лічильники запрограмовані на два режими обліку – залежно від часу доби. Так:

  ніч у плані обліку електрики триває з 23:00 до 7:00 та оплачується за тарифом удвічі нижчим за звичайний;
  вдень вартість електроенергії залишається на звичайному рівні.
  Відповідно, за спожиту вночі електрику потрібно платити вдвічі менше – 1,32 грн/кВт*год. Таким чином, за умови споживання тих же 300 кВт*год, власники двотарифного лічильника "день – ніч" заощадять понад 260 грн.

  Тариф на світло можуть підвищити вже з червня

  Водночас, міністр енергетики Герман Галущенко вже повідомив, що рішення про підвищення тарифу на електроенергію для населення буде ухвалено до кінця травня. Втім, конкретних цифр поки що немає – остаточні розрахунки ще проводяться.

  Він зазначив: найімовірнішим сценарієм є використання диференційованого підходу до споживачів. Тобто, тариф розраховуватиметься, залежно від обсягів використовуваного ресурсу.

  "Це питання на розгляді, сьогодні ми проводимо остаточні розрахунки, рішення буде ухвалено в найближчий тиждень, тобто до кінця травня. Ми наразі розглядаємо диференційований підхід. Я не думаю, що буде просто один тариф змінено на інший – буде диференціація залежно від обсягів споживання електроенергії", – сказав міністр.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми