|
Бензин та енергетика, Влада та політики, Суспільство » Коли стане краще в енергосистемі України 7.07.2024 - 14:34 від RomanK |
Ситуація в енергосистемі України може покращитися у серпні, коли завершаться ремонти енергоблоків на атомних електростанціях і з’являться додаткові виробничі потужності.
Про це повідомив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький в ефірі УП.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Якщо по графіку світло має бути, а його не увімкнули: у Держенергонагляді розповіли, що робити Крім завершення ремонтних робіт, Кудрицький зазначив, що енергетики сподіваюся на більш сприятливу погоду — спад спеки. Через спеку зростає споживання, це також ускладнює імпорт, адже в енергосистемах Європи теж є дефіцити, спричинені високими температурами повітря. Причини відключень світла Постійні обстріли, спека, обмежений імпорт з європейських країн, ремонтна кампанія — такі основні причини регулярних відключень електроенергії назвав Кудрицький. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ У Мінекономіки оцінили зростання ВВП України в умовах нестачі електроенергії та мобілізації Якщо ж російські окупанти припинять обстріли енергоінфраструктури України, то відновити її до того стану, щоб зник дефіцит, вдасться до наступної весни та літа. Таким є прогноз від Міжнародного валютного фонду. Він враховує деякі нові атаки і спирається на стійкість української енергосистеми. Утім, наразі немає передумов, які свідчать, що росіяни не атакуватимуть енергетику України. Нагадаємо, у МВФ повідомили, що внаслідок російських атак навесні знищено близько половини генерації електроенергії в Україні, а збитки перевищили $1 млрд. Про повну ліквідацію дефіциту електроенергії можна буде говорити лише під кінець 2025 року. |