Бензин та енергетика, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні за три дні на АЕС сталися три аварії

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: світло, відключення

    Директор центру досліджень енергетики Олександр Харченко повідомив, що за три дні на атомних станціях сталися три аварії закликавши також українців запасатись енергообладнанням. Зокрема, на Південноукраїнській АЕС згоріли трансформатори струму, що спричинило відключення від мережі одного з реакторів.

    2150______500x317.jpg (39.66 Kb)

    "Розвитком ситуації стало відключення ще двох (або трьох) високовольтних ліній вже в мережі "Укренерго". Саме через цю абсолютно технічну аварію лівий берег України – включаючи Дніпро, Суми і далі за переліком – останні два дні вкрай жорстко обмежений у постачанні електрики", – розповів Харченко.

    Причиною ж аварій, за його словами, стала, зважаючи на все, спека. "Чи було при цьому порушення режимів роботи та температурного моніторингу обладнання має з'ясувати службове розслідування", – зазначив він.

    Крім того, повідомив експерт, на тій же Південноукраїнській АЕС згорів з тих же причин ще один силовий трансформатор. І "за неперевіреними даними – ще один на Чорнобильській АЕС".

    "Службові розслідування потрібно проводити. І причини аналізувати. Готувати план запобіжних дій на майбутнє і терміново його реалізовувати. Якщо взимку "посипляться" розподільчі пристрої АЕС (пристрої, відповідальні за видачу електроенергії у мережу), мало нікому не здасться", – визнав Харченко.

    При цьому він закликав українців запасатися енергообладнанням. Зокрема:

    акумуляторними батареями;
    сонячними панелями до них;
    генераторами.
    Як українцям, які живуть у квартирах, вибрати заміну генератора

    Водночас, регулярні планові відключення електроенергії актуалізували серед українців питання про купівлю зарядних станцій (прозваних у народі "екофлоу" – за назвою одного з виробників) – особливо для тих, хто мешкає в багатоквартирних будинках і не може поставити собі генератор. Однак для багатьох проблемою стає вибір такого пристрою – адже від його потужності залежить ціна.

    А тому можна як заплатити десятки тисяч і не використовувати свою станцію по-максимуму, так і купити дешевий прилад – і все одно сидіти без енергії. Вийти ж із цієї ситуації можна за допомогою калькулятора для зарядних станцій, що розповсюджується в соцмережах.

    Він знаходиться за посиланням. При цьому його автор підкреслив: інструмент призначений лише для приблизних розрахунків.

    Принцип роботи калькулятора простий. Щоб ним скористатися, потрібно:

    обрати пристрої, які планується живити від зарядної станції;
    у таблиці, що додається, вибрати їхню потужність і необхідний час роботи;
    отримати пропозиції щодо зарядних станцій, що відповідають зазначеним потребам.
    Наприклад, ви плануєте заряджати від своєї станції кілька приладів. Обираєте їх на відповідній панелі калькулятора, а також вказуєте кількість (в даному випадку – 1) та планований час роботи від станції. Зокрема:

    Wi-Fi роутер потужністю 12 Вт, 5 годин;
    лампа LED на 10 Вт; 3 години;
    телевізор на 75 Вт; 2 години;
    холодильник на 100 Вт, 24 години.
    На основі цього калькулятор видає потрібні параметри для вашої станції. В даному випадку це:

    мінімальна ємність станції - 2640 Вт*год;
    мінімальна пускова потужність – 397 Вт;
    мінімальна робоча потужність – 197 Вт.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми