Незважаючи на різку критику з ЄС щодо е-декларування для громадських активістів, безвізовий режим України не постраждає.
Про це заявила в ефірі “Радіо НВ” заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.
За її словами, Україні не варто поки що непокоїтися за свій безвіз.
“Це заява досить різка, особливо враховуючи те, що він є другом України, і я не боюся цього слова. Він дуже допомагав в процесі отримання Україною безвізового режиму і був локомотивом просування цієї ідеї в Європейському Союзі. На жаль, дійсно, незважаючи на всі наші обіцянки вирішити це питання протягом року, цього не сталося, і це справді має негативний вплив на нашу репутацію. Що стосується безвізу як такого, я не думаю, що є певний ризик у зв’язку з цією заявою або нескасуванням цього е-декларування, тому що є технічні умови, які можуть служити підставою для розгляду питання призупинення безвізового режиму”, – сказала Зеркаль.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні з квітня запрацює 4G
Як повідомлялося, Верховна Рада 23 березня 2017 року схвалила законопроект №6172, яким звільнила військовослужбовців рядових, сержантів та молодших офіцерів від обов’язку подавати е-декларації, але зобов’язала подавати е-декларації антикорупціонерів (керівників або членів вищого органу управління громадських об’єднань, які займаються діяльністю з протидії корупції), членів громадських рад при державних органах, кандидатів на виборні посади. Це рішення викликало різку критику з боку західних партнерів Києва.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…