Асоціація з ЄС, Транспорт та авто, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В ЄС вчергове відтермінували запуск ETIAS

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: система ETIAS, ЄС

  В Європейському Союзі вчергове відтермінували запуск системи ETIAS до травня 2025 року.

  5286_81_main-v1686073709.jpg (37.17 Kb)

  Про це пише Forbes.

  Після запуску програми ETIAS знадобиться спеціальний дозвіл для в'їзду до 30 країн Шенгенської зони Європи. Документ коштуватиме 7 євро, або близько 10 канадських доларів, і буде дійсним протягом трьох років поспіль.

  Що таке ETIAS

  ETIAS — це Європейська система інформації та авторизації подорожей. Її мета — запобігти в'їзду до ЄС тих, хто становиять загрозу громадському порядку, національній безпеці або міжнародним відносинам країн Шенгенської угоди.

  Дозвіл ETIAS — це дозвіл на в'їзд до ЄС для громадян країн, із якими діє безвізовий режим. Він прив’язаний до закордонного паспорта людини і діє три роки або ж до спливання терміну дії паспорта. Якщо людина отримує новий закордонний паспорт, то треба буде отримати і новий дозвіл.

  Що це означає для українців

  ETIAS зобов’яже українців, що їздять до ЄС, раз на три роки реєструватися у спецсистемі і в більшості випадків — сплачувати збір за це.
  ETIAS запроваджений не лише для українців. Він діятиме для громадян усіх держав, що мають право безвізового в'їзду до ЄС, в тому числі громадян США, Канади тощо.

  Як отримати дозвіл

  Після того як ETIAS вступить у дію, дозвіл на в'їзд до ЄС можна буде отримати, заповнивши анкету на офіційному вебресурсі ETIAS або через мобільний додаток ETIAS.

  Вартість заявки на отримання ETIAS — 7 євро. Хоча більшості людей доведеться сплатити комісію, ETIAS безкоштовний для всіх віком до 18 або старше 70 років

  Щоб подати заявку на ETIAS, слід буде мати біометричний закордонний паспорт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми