Асоціація з ЄС, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Робота для українців у Європі: де найкраще

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота, ЄС

  Європа сьогодні відкрито приймає біженців з України, надаючи їм право на медицину, освіту, проживання та роботу. Серед лідерів за розміщенням біженців є Польща, Німеччина та Чехія.

  7106_63070.jpg (53.98 Kb)

  Але це не означає, що саме в цих країнах найкращі умови для життя та працевлаштування. Тож які країни є найліпшим вибором у 2024 році?
  Щороку під наглядом Sustainable Development Solutions Network складається міжнародний рейтинг найщасливіших країн світу World Happiness Report.

  У нього входить 150 країн. При складанні списку враховуються наступні чинники:
  • Соціальна підтримка.
  • ВВП на душу населення.
  • Свобода вибору.
  • Очікувана тривалість здорового життя (Healthy Life Expectancy).
  • Наявність/відсутність корупції.
  Які країни Європи займають найвищі сходинки, де найліпші зарплати, умови праці й найменша конкуренція за робоче місце — розповідаємо далі у статті.
  ТОП країн для проживання в Європі у 2024 році.
  1 місце — Фінляндія
  Ця країна вже 10 років займає провідні позиції у рейтингу World Happiness Report. Тут панують висока довіра до влади й свобода. Мінімальні зарплати тут різняться в залежності від галузей і рішення окремих профспілок. В середньому можна заробити мінімум від 1800−2000 EUR на місяць.
  Робочий день становить 8 годин, понаднормова робота оплачується у подвійному розмірі. Від 1987 року у Фінляндії діє закон про статеве рівноправ'я, що гарантує однаковий рівень винагородження та доступність робочих місць, як для жінок, так і для чоловіків.І хоча Фінляндія займає перше місце в рейтингу та пропонує гарні умови для життя та роботи, країна не є популярною серед українських мігрантів. А це означає, що її можна сміливо обирати, як місце для прихистку у 2024 році, конкуренція за робоче місце тут буде найменшою.
  2 місце — Данія
  Дацьке слово hygge описує стан, в якому ми відчуваємо комфорт, зручність, доброту. На думку данців, запорука щастя — регулярні зустрічі з людьми. Рівень мінімальної зарплати тут не встановлюється, але можна розраховувати на винагородження від 2500 EUR на місяць. Водночас у середньому, у Данії можна заробляти близько 5200 EUR на місяць.
  При цьому для біженців, окрім права на роботу, тут є безкоштовними освіта для дітей та медицина.
  3 місце — Нідерланди
  В країні дуже розвинена соціальна сфера: охорона здоров’я, допомога сім'ям, матеріальна підтримка. Це є одним з найголовніших факторів, завдяки якому Нідерланди посідають почесне 3 місце.
  Важливим є те, що країна є дружньою до іноземців, тому сюди можна сміливо їхати, якщо є намір для сумлінної роботи. Нідерланди є серед лідерів по опублікованих вакансіях на порталі пошуку роботи в Європі europa. jobs, що легко перевірити по актуальним публікаціям.
  Мінімальна зарплата тут встановлена в залежності від віку і розраховується виключно погодинно, щоб утримувати справедливу оплату труда, незалежно від робочих годин на тиждень. З 1 січня 2024 року це 13,27 EUR для осіб від 21 року.
  4 місце — Швеція
  Громадян країни відрізняє високий ступінь довіри до влади. Водночас Швеція не є найпопулярнішою серед економічних мігрантів, а тому тут є попит на різноманітну робочу силу. Мінімальний рівень заробітної плати тут не встановлено, але зазвичай пропозиції на ринку починаються від 2500−3000 EUR за місяць.
  Швеція гостинна до біженців.
  Подати документи, щоб отримати статус тимчасового захисту, тут можна протягом 90 днів від моменту прибуття.
  5 місце — Швейцарія
  Країна вважається однією з найзаможніших у світі, а тому зарплати відповідні. І хоча їх мінімальний рівень не регулюється, ринок праці тут дуже стабільний. Можна розраховувати на заробіток від 2700−3000 EUR на найменш оплачуваних посадах.
  При цьому кожен прибувший з України у Швейцарію отримає статус захисту S, який дає право проживати у Швейцарії один рік. Надалі його можна змінити на статус B, що діє також один рік. Водночас для в'їзду зовсім не обов’язково мати візу.
  Обрати одну з країн вище означає значно збільшити свої шанси знайти хорошу роботу. Багато роботодавців пропонують роботу без знання мови. До того ж завжди можна знайти вакансії з проживанням, що наразі для багатьох є дуже актуальним.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми