Фінанси. Гроші. Валюта, Банки. Кредити. Депозити, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Обмінники готуються купувати долари за новим курсом

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: курс долара

    Українські обмінники суттєво знизили курс долара – насамперед у купівлі. Вранці 16 жовтня вони визначили вартість валюти у середні 40,84/41,52 грн (купівля/продаж), що одразу на 16 коп. дешевше у купівлі, ніж днем раніше, та на 3 коп. у продажу.

    2027_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

    Банки ж виставили вартість готівкової американської валюти на середньому рівні 41,05/41,5 грн (купівля/продаж). Що повністю відповідає курсу попереднього дня.

    Загалом великі установи купують валюту за 40,85-41 грн. Зокрема:

    ПриватБанк – 40,85 грн;
    Укрексімбанк – 40,9 грн;
    ПУМБ – 41 грн;
    Райффайзен Банк – 40,9 грн;
    Сенс Банк – 41,1 грн;
    Креді Агріколь Банк – 41 грн.

    Продають вони її по 41,43-41,5 грн. Так:

    ПриватБанк – 41,45 грн;
    Укрексімбанк – 41,5 грн;
    ПУМБ – 41,5 грн;
    Райффайзен Банк – 41,43 грн;
    Сенс Банк – 41,5 грн;
    Креді Агріколь Банк – 41,44 грн.

    Слід розуміти, що ці ціни можуть відрізнятися від фактичного курсу в банках. Адже там можуть виставляти додаткову комісію.

    Обмінники готуються купувати долари за новим курсом

    Водночас до кінця поточного тижня (20 жовтня) в українських банках очікується відчутна зміна курсу готівкового долара. За прогнозами, вартість американської валюти у них перебуватиме в межах 41,2-41,9 грн. Таким чином, не відкидається зростання курсу як у купівлі, так і в продажу.

    В обмінниках курс долара очікується на рівні 41,2-41,9 грн. Тут, таким чином, також прогнозується зростання як у купівлі, так і у продажу.

    "На валютному ринку збережеться відносно стабільна ситуація: без надмірних курсових змін (всі зміни відбуватимуться в межах допустимих коридорів). Натомість ринок буде "жвавим": зі щоденними курсовими, але незагрозливими змінами", – розповів начальник департаменту казначейства Глобус Банку Тарас Лєсовий.

    Загалом, зазначив він, на валютному ринку зберігатимуться обставини м'якого регулювання. Вони полягають у досягненні рівноваги між попитом та пропозицією на валюту в умовах інфляційного тиску.

    "Регулятор відіграватиме головну роль, залишаючи за собою можливість активності у разі появи будь-яких загрозливих тенденцій. Відповідно, курсові показники, незважаючи на періодичну зміну трендів із низхідного у висхідне і навпаки, в результаті тижня майже не зміняться. Ринок залишатиметься досить прогнозованим і навіть з елементами інертності, та й система поточних змін, що виникла внаслідок дії режиму гнучкості, не передбачає сенсаційних курсових перемог", – резюмував банкір.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми