Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Нардепці зі "Слуги народу" повідомили про підозру

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: корупція, підозра

    В Україні чинну народну депутатку викрили у незаконному збагаченні на 20 млн грн. Саме на таку суму вартість її активів перевищила офіційні доходи та заощадження. Імовірно, йдеться про Ірину Кормишкіну з фракції "Слуга народу".

    1598_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

    Про це повідомили 17 жовтня Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП). Зазначається, що фігурантці оголосили про підозру 16 жовтня. Офіційно ім'я підозрюваної не розголошується, але за даними журналіста Олега Новікова, йдеться про Ірину Кормишкіну (раніше Аллахвердієва).

    "Як встановило слідство, у 2021-2022 роках народна обраниця придбала у власність активи, що більш ніж на 20 млн грн перевищують офіційні доходи та заощадження за цей період. За отримані як необґрунтовані активи грошові кошти надалі народним депутатом України через юридичну особу придбано будинок поблизу м. Одеси, у якому вона проживає", – зазначили у САП.

    Водночас, за даними НАБУ, офіційний дохід депутатки за цей період та її заощадження становили не більше ніж 2,7 млн грн. Стверджується, що підозрювана використала ці кошти на інші цілі.

    Дії народної депутатки кваліфіковано за ст. 368-5 КК України – незаконне збагачення. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

    Як нагадав Новіков, у 2022 році Вищий антикорупційний суд (ВАКС) зобов'язав генерального прокурора Андрія Костіна відкрити провадження стосовно Кормишкіної стосовно можливого незаконного збагачення, оскільки він цього не зробив протягом 24 годин із моменту отримання заяви про злочин. Пізніше Костін порушив вказану справу.

    Тоді повідомлялося, що, за даними Центру протидії корупції (ЦПК), депутатка отримала у лютому в подарунок 14,4 млн грн. До цього їй подарували ще 5,3 млн грн та швейцарський годинник DEFY MIDNIGHT за 310 тис. грн, інкрустований 11 білими діамантами. Дарувальником був її батько, але, як повідомляли розслідувачі, з відкритих даних не випливало, що його офіційні доходи дозволяли йому робити такі подарунки.

    А у 2020 році з Кормишкіною (тоді ще Аллахвердієвою) трапився ще один скандал. В одному з відео депутат Ради Олександр Корнієнко зі "Слуги народу", говорячи з Давидом Арахамією про Аллахвердієву, сказав, що вона "баба робоча, як корабельна сосна". Ролик у мережі розкритикували, зокрема політикині, які звернулися до керівництва Верховної Ради з вимогою "надати публічну оцінку сексистським висловлюванням керівництва фракції "Слуга народу", які принижують українських жінок". Пізніше Корнієнко попросив вибачення в Аллахвердієвої за недоречну заяву.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми