Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У Києві суттєво побільшало людей-банкрутів

  • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: банкрут

    Найчастіше просять визнати себе неплатоспроможними люди віком від 25 до 45 років.

    8703_383563024.jpg (39 Kb)

    За останні чотири місяці в Україні майже у 2 рази побільшало людей-банкрутів.

    Як повідомляє Опендатабот, за даними Верховного суду України наразі відкрита 651 справа про банкрутство людей. Це більше, аніж за весь минулий рік: тоді розглядалось 575 таких справ.

    Справ побільшало майже вдвічі за останні 4 місяці цього року. Найчастіше просять визнати себе неплатоспроможними люди віком від 25 до 45 років - це 64,1% банкрутів. Ще 28,7% припадає на осіб старше 45 років. 51% банкрутів - жінки, ще 48% припадає на чоловіків.

    Найбільше банкрутів у столиці: 95 справ або ж 15% від загальної кількості. Наслідує Київщина: 58 або 9%. Замикає топ Дніпропетровщина із 53 справами - це 8% від загальної кількості.

    Адвокат, арбітражний керуючий, фахівець з питань банкрутства Денис Лихопьок вважає, що нинішня динаміка, скоріш за все, є "відкладеним попитом", аніж стрімким зростанням, обумовленим якимось одним фактором.

    "Варто розуміти, що на початку повномасштабної війни людям було не до того, аби розбиратися із боргами - в пріоритеті опинились питання виживання. Водночас понад рік діяв мораторій на стягнення більшої частини боргів у виконавчих провадженнях. Вже після того, як цей мораторій було скасовано, приватні та державні виконавці нагадали боржникам про їх зобовʼязання. Це й могло стати тією рушійною силою, яка спонукала людей шукати рішення у погашенні боргів через процедуру неплатоспроможності", - пояснює експерт.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми