Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українці можуть добре заробити на старих копійках

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: нумізмати, старі монети

    Українці можуть добре заробити, продавши деякі монети в 2 копійки. Річ у тім, що вони високо цінуються серед колекціонерів, а тому ті готові платити за них тисячі гривень.

    2981_ukrainstki-moneti.jpg (42.75 Kb)

    Так, монету 1994 року різновиду 2(10 к.) АА можна продати, за даними фахівців ресурсу "Монети-ягідки", за ціною від 4500 грн. Цю монету можна впізнати за широким кантом аверсу (лицьовою стороною).

    "При карбуванні аверсу монети використовувався штемпель від 10 копійок 1994 року. Широкий кант вийшов через те, що діаметр штемпелів для 10 копійок менший, ніж для 2 копійок. Різновид 2(10 к.)АА нумізмати часто називають "перепутка", – пояснюють спеціалісти.

    Також цінуються 2 копійки 1996 різновиду 1АА з алюмінію. Їх можна продати за 800-1000 грн. А такі ж монети, але із немагнітної сталі – за 1500-1700 грн.

    "2 копійки 1996 року – монета, яка входила до колекційного набору НБУ. Спочатку відкарбували близько 2 тис. екземплярів з нержавійної сталі, проте НБУ не дозволив включити ці монети у набір. Після цього відкарбували монети з алюмінію, якими комплектували набори. 2 копійки 1996 р. зустрічаються не тільки в наборах, їх неодноразово знаходили в обігу", – розповідають нумізмати.

    За 2 копійки 2003 року можна отримати від 1800 грн 5000 грн. Нумізмати пояснюють: такі монети є рідкісними – їх карбували невеликим тиражем для річного набору НБУ.

    "Однак набір так і не випустили. А монети, найімовірніше, потрапили в обіг", – повідомляють фахівці.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Українці, які не мають Українці, які не мають "Дії", теж зможуть отримати тисячу від Зеленського
Мінекономіки розробляє механізм отримання виплат єПідтримки через відділення Укрпошти для громадян без доступу до "Дії". Програма стартує з 1 грудня 2...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми