Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Біткоіни спрогнозували "тотальний колапс"

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: біткоін

  Нобелівський лауреат з економіки професор Єльського університету Роберт Шиллер в інтерв'ю телеканалу CNBC заявив, що переконаний в «тотальному колапсі» біткоіни. Ситуація навколо криптовалюта нагадує «голландську хворобу», підкреслив економіст.

  3837_22.jpg (96.22 Kb)

  «Мені нагадує це тюльпанову манію в Нідерландах в 1640-х роках. Ми до сих пір платимо за тюльпани, часом навіть купуємо їх по надто високій ціні. Біткоіни ж чекає тотальний колапс і забуття, при цьому я допускаю, що він може проіснувати досить довго, наприклад, 100 років», - заявив Шиллер.

  Економіст переконаний, що біткоіни нічого не варто до тих пір, поки суспільство не домовиться про його вартості, тобто своїм інтересом створить йому вартість. Він також підкреслив, що не слід порівнювати криптовалюта з іншими активами, наприклад з золотом, так як воно має цінність незалежно від інтересу до нього з боку інвесторів.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціни на бензин досягли історичного максимуму

  З початку 2018 року біткоіни різко впав: з піків грудня 2017 року 20 тисяч доларів криптовалюта обвалилася до 10 тисяч доларів до середині січня 2018 року. Падіння головною криптовалюта світу відбивається на всьому ринку, який падає слідом за біткоіни.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми