У 2019 му році обмінний курс американського долара може перевищити позначку в 20 гривень за один долар.
Такої думки дотримуються економічні експерти. В тому числі, старший аналітик інвестиційної компанії «Альпарі» Вадим Іосуб вважає, що до кінця наступного року долар може пробити позначку в 30 гривень за долар. В такому випадку курс євро виявиться на рівні 33 гривні за 1 євро. При цьому фінансовий аналітик Олексій Субочєв не виключає, що курс долара може виявитися на позначці в 30 гривень за долар, однак навряд чи перевищить 32 грн.
У свою чергу, головний аналітик Секретаріату Ради Національного банку України (НБУ) Віталій Шапран попередив, що вартість позик для України в 2019-му році буде високою, «проте завдяки МВФ, СБ та ЄС у України потреба в нових позиках знизилася». Він вважає, що в наступному році курс долара буде перебувати на рівні 29,4 гривні за долар.
«У нас спостерігається зростання негативного сальдо зовнішньої торгівлі щодо товарів і послуг, тому невелика девальвація буде доречною», - сказав він.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…