Фінанси. Гроші. Валюта Автор: admin Друкувати

Як правильно заощаджувати гроші

  • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: депозити

    Важливість планування бюджету в сучасному світі складно переоцінити. Воно безпосередньо впливає на наш рівень життя та майбутні перспективи. Тому експерти радять навчати дітей фінансової грамотності вже з початкових класів школи. Але, як відомо, ніколи не пізно пізнавати щось нове. Ось декілька порад, що допоможуть вам правильно розпоряджатись коштами:

    depoziti_v_ukraini.png (23.24 Kb)

    Отже, заощадження грошей починається зі зміни мислення. Відкладати їх можна багатьма різними способами, кількість котрих постійно росте. Один з найпростіших - відкриття депозитного рахунку в банку. Якщо у вас на руках є достатня сума, то щомісячні відсотки стануть відмінним бонусом. Нинішні депозити в Україні від Pumb.ua відзначаються найбільш вигідними умовами з усіх. Тому саме про такий варіант варто подумати у першу чергу.

    Однак почасти в людей трапляються ситуації, коли не обійтись без економії. І не завжди це значить, що треба обмежувати себе та різко скорочувати витрати. При грамотному плануванні можна залишитись у плюсі так чи інакше. Поділіть видатки на щоденні, щомісячні і довгострокові. Популярним є принцип заощадження 50/30/20. Тобто половина вашого місячного доходу має йти на обов'язкові потреби, як-то виплата оренди чи іпотеки, комунальні послуги, продукти, транспорт тощо. 30% слід присвячувати розвагам, шопінгу та догляду за собою, а решту 20% - заощадженню чи виплаті боргів. Завдяки цій формулі чимало сімей подолало фінансову кризу і досягло стабільності.

    Якщо казати про практичні навички, то вам необхідно почати вести список видатків. Це може бути звичайний записник або ж спеціальний додаток на смартфон або комп'ютер. Рекомендуємо також встановити програми, що відслідковують знижки в магазинах. Інколи вони досягають 60-70%, що аж ніяк не можна проґавити. Заводьте картку клієнта супермаркетів, адже програми лояльності дозволяють заощаджувати ще більше. Також радимо скоротити кількість походів у ресторани і частіше харчуватись удома. Це і дешевше, і надійніше з точки зору набору продуктів.

    Окрім того, рекомендуємо відвідувати музеї та зоопарки у дні безкоштовного входу Слід пам'ятати і про знижки для людей похилого віку, студентів, школярів, військовослужбовців та інших. Якщо ви відноситесь до якоїсь з груп, не можна нехтувати такою нагодою. Ніколи не беріть щось поспіхом, а також обмежте покупки в Інтернеті. Результати будуть відчутні вже незабаром.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Роль харчування у профілактиці запорів у дітей Роль харчування у профілактиці запорів у дітей
Запори у дітей – поширена проблема, яка може суттєво впливати на якість життя малюка, його самопочуття та викликати занепокоєння у батьків. Одним із н...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми