Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

В якій країні Європи найбрудніші гроші

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: гроші, ЄС

    Банкноти Швеції і Данії виявилися найбруднішими серед інших грошей, що друкують у Європі.

    4607_94_ru.png (70. Kb)

    Як зазначає The Local, таке дослідження провели вчені Оксфордського університету.

    В середньому на кожній шведській кроні знайшли 39,6 тис. бактерій, тоді як на датській – 40,3 тисячі. Типовим результатом для європейських валют виявилося 26 тисяч бактерій. Вчені підкреслюють, що цієї кількості вистачить, щоб спровокувати захворювання.

    Російський рубль посів третю сходинку з 30 тисячами бактерій.

    У свою чергу, євро виявилося найбільш чистою валютою – на купюрах в середньому було знайдено 11 тисяч бактерій.

    Які види бацил знайшли на купюрах, не повідомляється. Уточнюється, що вони провокують інфекційні хвороби дихальної та видільної систем, а також можуть спровокувати зараження ран. Попередні дослідження показували наявність на грошах бактерій клебсіела і ентеробактерій.

    Дослідженням були охоплені 15 валют, повний список держав і валют не вказано. Нагадаємо, що наразі до Євросоюзу входять 27 країн, але не всі з них погодилися відмовитися від нацвалюти заради євро.

    А нещодавно Шнобелівську премію з економіки присудили вченим з Нідерландів, які вивчали валюту різних країн. Виходячи з їхнього дослідження, найбрудніші – в прямому сенсі слова – паперові гроші ходять у Румунії.

    Зазначимо, що згідно з дослідженням MasterCard, 83 відсотки європейців вірять, що готівкові гроші брудні, і на них присутні бактерії. При цьому досить популярна думка, що купюри є найбруднішими з усіх повсякденних предметів.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Роль харчування у профілактиці запорів у дітей Роль харчування у профілактиці запорів у дітей
Запори у дітей – поширена проблема, яка може суттєво впливати на якість життя малюка, його самопочуття та викликати занепокоєння у батьків. Одним із н...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми