Верховний представник Європейського Союзу з питань закордонних справ та політики безпеки заявила, що з 2014 року Україна отримала найбільший пакет підтримки від ЄС, який не отримувала жодна інша держава.
Під час свого виступу перед депутатами Європейського парламенту Могеріні повідомила, що за останні п’ять років Україна отримала від ЄС 15 мільярдів євро.
Вона додала, що Угода про асоціацію з ЄС – “найбільш амбіційна угода, яку ЄС коли-небудь підписував з іншим партнером”.
Дослівно: “Ми інвестували в Україну більше, ніж в будь-яку іншу країну світу. І ніякий інший партнер не інвестував в Україну стільки, скільки зробили ми.”
У відповідь на слова президента США Дональда Трампа та українського колеги Володимира Зеленського щодо недостатньої підтримки України з боку ЄС, речниця Верховного представника ЄС із закордонних справ Ф.Могеріні Майя Коціянчич заявила, що підтримка України з боку Європейського Союзу є “безпрецедентною”.
Красотка Деми снова балует мужчин пикантными фото…
На смітнику під Дніпром знайшли мішки з мільйонами гривень (фото) …
Топ-10 найдорожчих українських бізнес-брендів …
Forbes опублікував фотографії нового iPhone 8…
iPhone 8: фоторепортаж…
В Інтернеті з’явилися фотографії єдиного курорту в "ДНР"…
Молоді мільярдери-холостяки: топ-10 рейтинг Forbes (ФОТО)…
У Франції знайшли закинутий автосалон жигулів (фото)…
В Англії продають замок за ціною квартири (ФОТО)…
Українська 500-тка в топ-15. Найкрасивіші гроші світу…