Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Українцям масово продають "фейкову" парфумерію

  • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: парфуми

    Майже половина парфумів на полицях українських магазинів — підробка.

    9760_unnamed_1.jpg (36.05 Kb)

    У таких місцях можна зустріти продукцію дорогих брендів, як Tom Ford, Yves Saint Laurent, лише за 350-400 грн за флакон, тоді як реальна ціна – у десятки разів вища. Окрім того, що такий товар у результаті виявляється підробкою з абсолютно не відповідним оригіналу запахом, то він ще й небезпечний для здоров'я.

    Де орудують шахраї
    Виконавчий директор спілки споживачів України Максим Несміянов каже, що є сайти, на які йому стабільно приходять скарги. Мало того, що вони займаються контрабандою, так ще й підробки покупцям "закидають".

    "Жінка в Миколаєві брала парфуми, запах не відповідає тому, що купувала раніше: зроблено схоже, але не оригінал", – ділиться виконавчий директор Союзу споживачів України.

    Загалом, експерти не радять купувати парфуми в неспеціалізованих місцях для торгівлі, уважно ставитись до онлайн-торгівлі. Важливо, щоб продавець мав також офлайн-магазин, до того ж, він має працювати легально, видаючи чеки.

    Головне правило – орієнтуватися на ціну. Дізнайтеся, скільки коштують такі парфуми у відомих вам магазинах, якщо різниця значна, мабуть, це фальсифікат.

    Як відрізнити підробку від оригіналу
    Щоб відрізнити підроблену парфумерію від оригінальної, потрібно дати пошуковий запит в Google і подивитися на видачу. А потім — на ціни, і порівняти їх з прайсами у авторизованих брендами продавців преміальної косметики та парфумерії в Україні, або ж з сайтом самого виробника.

    Якщо різниця цін велика — це говоритиме про те, що товар з низькою вартістю, найімовірніше, проблемний: або відвертий контрафакт, або у нього минув термін придатності.

    Важливо також перевірити асортимент товару на сайті українського продавця в межах одного бренду: зазвичай вони не зможуть забезпечити широку лінійку однієї торгової марки.

    А відрізнити товар візуально або за набором певних маркерів не завжди до снаги навіть професіоналу. Поки людина не відчула аромат, не стала його "носити" — те, що це підробка, можна й не зрозуміти, кажуть експерти.

    Універсальна рекомендація — не гнатися за неправдоподібною дешевизною, купувати у перевірених продавців і на перевірених ресурсах. За наявності будь-яких сумнівів, покупець має право також запросити у продавця документи на продукцію.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми