Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Топ-компанії, акції яких можуть зрости у 2022 році

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: бізнес, акції

    Видання Bloomberg опублікувало список із 50 компаній, акції яких ймовірно зростуть в ціні у 2022 році. В списку є компанії, що інвестують у метавсесвіт, нафтові гіганти і турагенції, які відновлюються після пандемії.

    4012_programma-gosudarstvennogo-sofinansirovaniya-pensii-800x450.jpg (38.27 Kb)

    Перелік компаній:

    Abrdn. Глобальна інвестиційна компанія та менеджер з активів з Британії.
    Aegon. Голландська страхова компанія.
    Airbnb. Сервіс бронювання житла. Постійні клієнти дозволять компанії збільшити прибуток внаслідок скорочення маркетингових витрат у 2022.
    Alphabet. Міжнародний конгломерат компаній, до якого входить Google. У 2022 році продажі реклами на YouTube досягнуть $35 млрд.
    Aluminum Corp. of China. Компанія, яка виробляє алюмінієву продукцію.
    Amplify Energy. Нафтогазову компанію ймовірно оштрафують на $115 млн через розлив підводного трубопроводу біля Каліфорнії. Це змусило інвесторів вдвічі скоротити вартість акцій. Однак аналітики Bloomberg вважають, що сума штрафу надто завищена, і Amplify Energy заплатить не більше $40 млн.
    Associated British Foods. Компанія володіє ритейлером Primark. За оцінками Bloomberg бренд постраждав від пандемії, але зросте у 2022 році.
    Barclays. Один з найбільших у світі фінансових конгломератів. Barclays Bank PLC – другий найбільший банк в Великобританії.
    АТ. Британський нафтовий гігант.
    British American Tobacco. Британська транснаціональна компанія, яка виробляє та продає сигарети, тютюн та інші нікотинові вироби.
    Coca-Cola. Незважаючи на те, що у наступному році компанія може заплатити $11 млрд в податковому суді, аналітики вважають акції Coca-Cola привабливими.
    Cognizant Technology Solutions. Американська компанія, яка надає послуги та консалтинг в галузі інформаційних технологій.
    Emerson Electric. Американська транснаціональна корпорація, яка виробляє продукцію та надає інженерні послуги для промислових, комерційних та споживчих ринків.
    Evergrande. Другий за величиною забудовник в Китаї. Великі борги заставляють компанію продавати акції дешевше у 2022 році.
    FedEx. Американська транснаціональна логістична компанія.
    First Solar. Аналітики прогнозують значний ріст попиту на сонячну енергію у 2022 році. Це хороший сигнал для найбільшого американського виробника панелей First Solar.
    Fortescue Metals Group. Австралійська залізорудна компанія. Третій за величиною експортер залізної руди в країні.
    Freshpet. Виробник натуральних кормів для домашніх тварин може охопити 11 млн нових клієнтів і в чотири рази збільшивши свою долю на ринку в США.
    General Motors. У 2022 році виручка американського автовиробника може зрости на $16 млрд.
    Grab Holdings. Технологічна компанія з Азії. Компанія пропонує послуги доставки їжі та цифрових платежів через мобільний додаток.
    Helios Towers. Телекомунікаційна компанія з Великобританії.
    Hong Kong Exchanges & Clearing Ltd. Фінансовий холдинг може вирости після того, як влада Китаю обмежила правила щодо розміщення акцій за кордоном.
    Huazhu. Операційний прибуток компанії у готельній сфері ймовірно зросте на 70% у 2022 році, у порівнянні з 2019.
    ING. До 2023 року вартість акцій голландської фінансової компанії може вирости на 20%.
    Keyence. Компанія виробляє датчики автоматизації, зчитувачі штрих-кодів, лазерні маркери, вимірювальні прилади та цифрові мікроскопи. Аналітики Bloomberg прогнозують, що у 2022 році Keyence ростиме швидше за ринок.
    Lululemon. Американсько-канадський ритейлер спортивного одягу.
    Netflix. Стрімінгова компанія, яка перемагає у конкуренції із Amazon і Walt Disney.
    Nidec. Японський виробник і дистриб’ютор електродвигунів.
    NIO. Китайський виробник електромобілів класу люкс.
    Penn National Gaming. Оператор казино із США.
    Pfizer. Нові штами коронавірусу означають, що компанія зможе заробити на додаткових доза вакцинації. Цього року продажі Pfizer ймовірно виростуть на понад $40 млрд.
    Prosus. Глобальна інвестиційна група є найбільшою споживчою інтернет-компанією в Європі та одним із найбільших інвесторів у сфері технологій у світі.
    Robinhood. Компанія надає біржові брокерські рішення на основі сервісів та мобільних додатків, які дозволяють користувачам інвестувати в публічні компанії.
    Roblox. Корпорація розробляє платформу для онлайн-ігор і систему їх створення. Прибутки компанії мають збільшитись у 2022 на фоні росту ринку метавсесвіту, який сягне $800 млрд до 2024.
    Roku. Компанія розробляє цифрові медіаплеєри для потокового відео. Roku має рекламний бізнес, а також ліцензує своє апаратне та програмне забезпечення іншим компаніям. Bloomberg прогнозує ріст Roku у 50% до 2023 року.
    S.F. Holding. Китайська міжнаціональна компанія з доставки та логістики.
    Samsonite. Американський виробник та ритейлер багажу. За оцінками Bloomberg компанія збільшить продажі у 2022 році завдяки відновленню міжнародних подорожей.
    Sea. Free Fire сінгапурської компанії була найпопулярнішою мобільною грою у світі три роки поспіль. У 2022 році компанія продовжить рости в Європі, Індії, Латинській Америці.
    Sinopec. Компанія є найбільшим у світі нафтопереробним, газовим та нафтохімічним конгломератом. Нестача енергії в країні призвела до зростання цін на нафту, а значить, прибуток компанії надалі ростиме.
    SK Innovation. Компанія займається розвідкою нафтових родовищ та альтернативною енергетикою.
    SoFi. Перший публічний онлайн-банк в США. Із трьома мільйонами користувачів SoFi не є найбільшим на ринку, але пропонує кращі умови. Це дозволяє генерувати дохід, який зростає майже по 50% на рік.
    T-Mobile US. Великий оператор мобільного зв’язку Сполучених Штатів, мажоритарним власником якого є холдинг Deutsche Telekom.
    Tencent. Одна з найбільших у світі ігрова компанія ймовірно виросте після інвестицій у Epic Games Inc. і Roblox.
    TUI. Європейський туроператор багато втратив за час пандемії. Але інвестори чекають, що з ростом кількості вакцинованих людей, компанія почне нарощувати продажі.
    Tupras. Турецька компанія, яка керує чотирма нафтопереробними заводами.
    Victoria’s Secret. Нове керівництво планує зробити бренд спідньої білизни більш інклюзивним для широкого кола клієнтів та екологічнішим.
    Vivendi. Французький медіаконгломерат, володіє Gameloft, Groupe Canal+, Hava. Після придбання компанії Hachette Book Group прибуток Vivendi може зрости на понад 40% у 2022 році.
    Volkswagen. Компанія має всі шанси випередити Tesla на ринку електромобілів до 2023 року.
    Westpac Banking. Один із найбільших банків Австралії і другий за розміром банку Нової Зеландії.
    Willis Towers Watson. Нове керівництво компанії збирається активізувати зростання та прибутковість, оновлюючи глобальну страхову брокерську діяльність.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й Конструктор сайтів Weblium підводить підсумки 2024 року та ставить плани на 2025-й
Глобальний конструктор сайтів з українським корінням, Weblium, підбив підсумки насиченого 2024 року, в якому компанія досягла значних результатів у ро...
Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024» Понад 800 номінацій і десятки тисяч голосів: підсумки «Української народної премії – 2024»
«Українська народна премія – 2024» стала підтвердженням того, що український бізнес здатний створювати продукти світового рівня. Лідери у понад 30 кат...
KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній KYC або Знай свого клієнта. Артем Ляшанов про регуляторну вимогу до банків та фінкомпаній
KYC – Know Your Customer, або принцип "Знай свого клієнта", — це вимога, яка вже давно стала невіддільною частиною роботи банків...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми