Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Санкції почали тягнути економіку росії на "дно" - ЗМІ

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: санкції

    Західні санкції почали серйозно позначатися на економіці Росії. Падіння курсу рубля, дефіцит продуктів як у радянські часи, звернення президента Росії Володимира Путіна по допомогу до Китаю є доказом того, що економічні заборони діють і мають великий вплив на Кремль.

    2371_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)

    До прикладу, російські чиновники погрожували погасити борги в іноземній валюті в рублях, а не в доларах, якщо введені західними країнами санкції не дозволять банкам виплачувати борги у валюті, в якій вони були випущені. Однак погашення єврооблігацій у рублях можна розглядати як еквівалент дефолту, ідеться в матеріалі The Daily Mail.

    Як зазначають на Заході, уже видно докази того, що санкції дійсно шкодять Росії.

    Однак Німеччина та Італія показали себе як країни, які намагаються заблокувати додаткові обмеження проти Росії, щоб захистити власні економіки, незважаючи на тиск із боку Польщі та країн Балтії, які розташовані прямо "на порозі" Путіна.

    У Росії вже починаються бійки в магазинах за дефіцитні продукти. Зокрема люди зчепилися через цукор після того, як партію завезли до магазину "Перекресток" на півночі Москви.

    Мільйони росіян стояли у величезних чергах, що подібні на черги за хлібом та м’ясом у Радянському Союзі, коли рубль впав до найнижчого рівня.

    Російський рубль зараз втратив майже 50% вартості з початку 2022 року, обвал стався після того, як Путін оголосив війну Україні.

    Росіян закликали не панікувати і не скуповувати продукти, але існує брак довіри до запевнень влади, що поставки товарів відновляться.

    Також нещодавно з’явилися повідомлення про те, що росіяни наповнювали холодильники продукцією McDonald's, а інші продавали бургери за 250 фунтів стерлінгів (330 доларів) після того, як компанія заявила, що закриє всі свої 850 закладів в Росії у відповідь на вторгнення Путіна в Україну.

    А після того, як Coca-Cola і Starbucks оголосили про призупинення діяльності в Росії через зростаючу реакцію споживачів і погрози бойкоту за те, що вони не вийшли з ринку України, Кремль висунув зелений газований напій зі смаком естрагону під назвою "Тархун" як альтернативу улюбленим західним напоям.

    Цей крок викликав у росіян паралелі з радянською епохою, коли Росія була повністю ізольована від західних продуктів.

    Просанкційні країни на чолі з Польщею та країнами Балтії наполягають на подальших і сильніших обмеженнях проти Росії та ключових олігархів.

    Внутрішня боротьба в ЄС зараз точиться між санкціоністами, країнами, які виступають за санкції, і контрсанкціоністами – країнами, які надають перевагу власній економіці.

    "З кожним днем ​​стає зрозумілішим, що формуються три сторони: Польща та країни Балтії, відомі як санкціоністи, які хочуть більших і сильніших санкцій; Німеччина, Італія, Угорщина – "контрас", – які надають пріоритет власним економічним інтересам; і решта", – цитує видання The Times дипломата ЄС.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення Мед з горіхами: смачне поєднання для здоров'я та задоволення
Мед та горіхи - це не лише смачні делікатеси, але й корисні продукти, багаті поживними речовинами. Їх комбінація створює ідеальне поєднання смаку, аро...
Магазин Магазин "Аквадом": Ваш путь к здоровью и благополучию
В современном мире одним из важнейших аспектов заботы о здоровье является качество потребляемой воды. Ведь вода играет ключевую роль в поддержании жиз...
Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30 Ідеальний вибір для сім'ї: огляд Volvo EX30
Коли справа доходить до вибору автомобіля для сім'ї, безпека та комфорт стоять на першому місці. Однак не менш важливими є стиль та екологічність. З у...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми