Фінанси. Гроші. Валюта, Реклама та маркетинг Автор: RomanK Друкувати

Ринок реклами в Україні обвалився

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: реклама

  Через розв'язану Росією війну рекламний ринок в Україні значно скоротився. Його падіння оцінюється більш ніж у 70%.

  2681_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Про це в ефірі телемарафону повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. Він зазначив: те, що сталося, є "серйозним викликом".

  "Рекламний ринок впав більш ніж на 70%. ... Західні партнери допомагають окремим онлайн-ЗМІ [які залежать від розміщення реклами], але цього мало", – сказав міністр.

  Нагадаємо, що ще в середині весни регіональний менеджер з цифрового маркетингу компанії GSK Євген Савчук прогнозував, що у зв'язку з війною "за найоптимістичнішого сценарію близько 70% компаній [рекламного ринку] збанкрутують".

  "Жахнула статистика з рекламного ринку країни. Нинішня криза – найбільша з початку його існування. Залишаться або найпродуктивніші/креативні, або ті, у кого є фінансова подушка", – написав він у себе в Facebook.

  Савчук зазначив: про те, що для індустрії настали дуже важкі часи, свідчить низка факторів. Зокрема:

  падіння ринку склало 95%;

  його очікуваний обсяг у 2022 році становитиме 15%-35% від показників 2021 року;

  за найоптимістичнішими прогнозами, збанкрутують близько 70% гравців ринку – за умови, що війна триватиме не більше 3 місяців;

  триваючі масові звільнення "дорогих і переоцінених фахівців", які зачепили навіть орієнтовану на міжнародний ринок сферу IT;

  супроводжуюче їх зниження зарплат.

  При цьому, наголосив Савчук, можливості утриматись на плаву за рахунок виходу на ринки Заходу, ОАЕ чи Азії в українських компаній практично немає. "Багатьом гравцям просто нічого запропонувати замовникам на цих ринках. Навіть ті, хто отримав контракти, справляються з ними з великими проблемами", – зазначив він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми