Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

ТОП-10 найдорожчих брендів у світі

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: бренди

    Бренд Apple залишається найдорожчим у світі протягом десяти років поспіль, свідчать дані щорічного дослідження Interbrand Corp.

    4732_13_main-v1596020411.jpg (33.12 Kb)

    Його вартість підвищилася за рік на 18%, і перевищила $482,2 млрд.
    ТОП-10 найдорожчих брендів:
    Першу позицію в рейтингу посідає «яблучна» компанія ($482,2 млрд).
    На другу позицію вийшов бренд Microsoft, який додав у ціні 32% (до $278,3 млрд).
    Він відсунув на третє місце Amazon, який подорожчав лише на 10% (до $274,8 млрд).
    На четвертому рядку залишився Google, вартість якого піднялася на 28% (до $251,75 млрд), на п’ятому — Samsung (зростання на 17%, до $87,7 млрд).
    Toyota (збільшення на 10% до $59,8 млрд) помінявся місцями з Coca-Cola (без змін, $57,5 млрд). Mercedes-Benz (підвищення на 10%, до $56,1 млрд) знаходиться на восьмій позиції, на дев’ятій розташувався Disney (стрибок на 14%, до $50,3 млрд).
    З провідних вибув бренд McDonald’s (підйом на 6% до $48,65 млрд). При цьому до «десятки» вперше увійшов Nike (зростання на 18%, до $50,3 млрд).
    На першу десятку компаній у списку припало 53% загальної вартості брендів зі 100 головних.
    Сукупна вартість брендів (зі 100 провідних) оцінюється зараз у $3 трлн 88,93 млрд. порівняно з $2 трлн 667,524 млрд у 2021 році, тобто за минулий рік вона збільшилася на 16%.
    Показник уперше перевищив позначку $3 трлн, зазначається в повідомленні Interbrand.
    Найбільш суттєвий підйом вартості — на 32% — продемонстрували бренди Microsoft, Tesla та Chanel.

    Цьогорічний рейтинг поповнився трьома учасниками — Airbnb (54 місце), Red Bull (64 місце) і Xiaomi (84 місце). При цьому його залишили Uber, Zoom та John Deere.
    Найвища вартість бренду серед представників фінансової галузі J.P. Morgan (24-й рядок, зростання на 14% — до $24,3 млрд) та American Express (27-е місце, підвищення на 16% — до $22,1 млрд).
    Зниження вартості бренду продемонстрували, зокрема, Facebook — на 5%, Intel — на 8%, Pampers — на 1%.
    Interbrand враховує у своїх розрахунках фінансові результати компаній, вплив брендів на рішення споживачів про покупки та здатність компаній забезпечити прибутки. Перелік 100 найдорожчих брендів світу публікується вже 23 роки. Цього року в ньому вперше враховувалися ESG-дані (показники, пов’язані з екологією, соціальною відповідальністю та корпоративним управлінням).
    Загалом близько 30 компаній, які були у першому рейтингу, є в ньому і зараз, включно Disney, Nike та Gucci. При цьому понад 100 брендів залишили список за ці роки, зокрема такі відомі як Nokia та MTV. У десятку лідерів усі ці роки, як і раніше, залишаються тільки Coca-Cola і Microsoft.
    У 2001 році, за першої публікації рейтингу, загальна вартість брендів зі 100 провідних, становила $988 млрд. Тобто за цей час показник збільшився більш ніж утричі.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми