Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Топ-5 світових мільярдерів

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Арно, Маск, Безос, Гейтс

  Засновник Tesla і SpaceX, а також власник Twitter Ілон Маск більше не є найбагатшою людиною світу.

  7006_kmo_085445_04774_1_t218_164408.jpg (24.66 Kb)

  Про це свідчать дані Forbes і Bloomberg.
  Американський підприємець і винахідник Ілон Маск поступився першим місцем у рейтингах найбагатших людей світу журналу Forbes та агентства Bloomberg президенту Louis Vuitton Moet Hennessy (LVMH) Бернару Арно та його сім’ї.
  Статки Маска оцінюють в $176,8 млрд, а Арно та його сім’ї — у $188,6 млрд.
  За даними Forbes, протягом доби статки Ілона Маска скоротилися на $4,5 млрд (-2,49%), тоді як Бернар Арно став багатшим на $2,7 млрд (+1,44%).

  В індексі Bloomberg станом на 14 грудня статки Арно оцінюють у $171 млрд, а Маска — у $164 млрд.

  7 грудня Маск уже втрачав першу сходинку рейтингу Forbes, проте ненадовго. Forbes пояснював, що цей рік був неоднозначним для компанії «Маска Tesla». Її акції протягом року впали майже на 50%. Негативним фактором для котирувань стало рішення Маска купити Twitter за $44 млрд. З моменту, коли бізнесмен оголосив про плани придбати соцмережу, до закриття операції папери Tesla подешевшали більш ніж на 30%. Для фінансування угоди Маск неодноразово продавав акції Tesla.
  Минулого тижня у LVMH відбулися кадрові перестановки, звертає увагу НВ. На тлі перетворення Agache SE (холдингової компанії, яка володіє акціями бренда Christian Dior і перебуває під контролем Бернара Арно) на акціонерне товариство з обмеженою відповідальністю головним виконавчим директором Christian Dior SE призначили Антуана Арно, сина президента LVMH.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми